Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-10-2006, 19:55   #1
GoD of WaR

GoD of WaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aradıgınız Kişiye Ulaşılamıyor Msjları

bülent ersoy;

dünya güzeli müşterimiz, hasbihal etmek arzu ettiğiniz müstesna insana şu anda ulaşılamıyor efendim. seyyar telefonun kapalı veya kapsama alanı dışında olması kuvvetle muhtemeldir. cenab-ı hak'ın izniyle bir müddet sonra tekrar deneyiniz.

şansal buyuka-erman toroglu:

- şimdi hocam bu pozisyonda aranan kişiye ulaşilamiyor
- sevgili şansal her defasinda burdan bagiriyoruz aradiginiz kişiye ulaşilamiyor yerinde yok telefonu cekmiyor hatti borcundan kapali telefonunu klozete duşurdu ondan acamiyordur diyoruz, turlu turlu sebepleri var bunlarin şansal, adamin acmaya firsati olsa accak ama şimdi acar şimdi acar diye otuz kez aramanin alemi nedir şansal?

şelale hanim:

- caniiim? aradiginiz kişi yok caniiim. sacim guzel miii?

armagan caglayan:

- aradiginiz kisiye su an ulasilamiyor, telefonunuzun renginden de nefret ettim. bu telefonla bu numarayi dusurebileceginizi mi saniyorsunuz?

gökhan özen:

- aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor. lütfen başka bir zaman tekrar arayınız. aramazsan da araama yar araaama yar araama, zaten merhem olmazsın sen gönül yaraama.

ahmet çakar:

-aradığınız kişiye ulaşamıyorsunuz..fakat lütfen olaya pozitif yönünden bakın..eğer o aradığınız, adam olsaydı telefona çıkardı..bakın adam değil demiyorum, adam olsaydı diyorum..

kenan ışık

-numarasını çevirdiğiniz bu kişiyi aramak istediğinizden emin misiniz?
*....
-son kararınız mı?
*pfff... hadi....
-malesef aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor. keşke joker hakkınızı kullansaydınız

kuşum aydın:

aradığan kişiye şu an ulaşamıyceksın bacım. daha sonra tekrar denıyceksın, ulaşceksın. dertlerin bitcak, herkes mutlu olcek.

süleyman demirel:

aradığınız kişi burdaydı da biz mi yedik? şebeke çalışıyordu da biz mi bozduk? sonra arayınız binaenaleyh.

GoD of WaR Ofline   Alıntı ile Cevapla