Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-11-2006, 03:34   #4
bjk_savas81
Banned

bjk_savas81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonunda medya istediğini gene yaptı yani besiktasımızın sonunu getırdı dıyebiliriz.ve bizde bu olaylara alet oluyoruz simdi medya kenara cekıldi,sucu taratrlara atmaya basladılar turubunleride bolduler,zaten medya tiganayı hiç sevmedi hatırlayın sezon bası kamplarını adama demedikleri kalmadı cıleden cıkartılar.besiktas taraftarı sizde kendinize gelin bu tur pravaköterlere aldanmayın.tıgana geldi geldiğinden beri 2 kupa aldı 7 ay içersinde fortis turkıye ve super kupa kımse bunları bahsetmıyo .daha kaybedılmiş bişey yok, tigana ozaman iyiydi şimdimi kotu oldu.bunları yapan fenerbahce medyası besiktas medyası zaten uyuyo.besiktası savunmak yine besıktaslılara kalıyo.yonetime gelınce yonetım basarısız bunu kımse ınkar edemez ama bizim yapmamız gereken teknık kadroya guvenmek biz bu futbolcularla cıktık yola bırakın bu futbolcularla gidelim ,bakıyorumda tv programlarına besiktası yerden yere vuruyolar istedıklerını yaptılar hatta programda gülüsüyolar içlerinden kimbilir neler gecırıyolar bizde bu saklabanları izliyoruz . yazık cok yazık uyanın besıktaslılar uyanın ben gene uyuyamadım sabaha kadar da uyumucam galiba sinirden 2 paket sigara içmişim . bir hafta boyunca benim için cok stresli gececek fener macı için uykusuz gunler bizi beklıcek ama son sözü yıne besıktasım soylicek kadıkoyde unutmayın....................
bjk_savas81 Ofline