Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-01-2007, 17:53   #3
NuraN
Dişi Kartal

NuraN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eylül fırsatlar dönemi
· Yükselen Koç: Bu yıl size yabancılar, eğitim ve iş alanlarında yeni fırsatlar getirecek. Bu hızlı dönemi Eylül ayına kadar iyi değerlendirmelisiniz. İşte de sabırlı olmanız gerekecek.
· Yükselen Boğa: İki yıldır özellikle ev hayatınızı ve kariyerinizi şekillendiren yorucu koşullar Eylül ayından sonra rahatlayacak. Bu yıl en büyük şans ortaklaşa konulardan doğacak.
· Yükselen İkizler: Bu yıl yeteneklerinizi ortaya koymanız açısından canlandırıcı bir yıl olacak. Bu yıl evlilik ya da anlaşmalar yoluyla gelebilecek fırsatlar da söz konusu.
· Yükselen Yengeç: Bu yıl, iş hayatında daha fazla tecrübe kazanabilmeniz açısından yeni olanaklar getirecek. Parasal alanda eylüle kadar kemerleri sıkmaya devam edebilirsiniz.
· Yükselen Aslan: Son iki yıldır hayatınıza yerleştirmeye çalıştığınız değişiklikler bu yıl karşılığını vermeye başlayacak. Bu yıl aşkta ve sevgi ilişkilerinde çok daha mutlu olabilirsiniz.
· Yükselen Başak: Hayatınızdaki belirsizliklere son vermek ve yeni kararlar almak açısından 2007 önemli. Bazı bitişler de gündeme gelebilir.
· Yükselen Terazi: Bu yıl sosyal çalışmalar, eğitim ve hareket içeren faaliyetler açısından oldukça canlı geçecek. Eylüle kadar iş hayatında koşulların dengeli ve verimli olduğunu görebileceksiniz.
· Yükselen Akrep: Bu yıl size iş hayatında ektiklerinizi biçebileceğiniz şartlar getirmekte. Bu yıl Jüpiter, parasal alanda rahatlama ve daha iyi koşullar sunmakta.
· Yükselen Yay: Jüpiter, bu yıl yükselen burcunuzdan geçerek size şans ve güven getirmekte. Yabancılarla ilgili konular, yolculuklar ya da bir çocuk doğumu da söz konusu olabilir.
· Yükselen Oğlak: Satürn, eylül ayına kadar yorucu koşullara işaret ediyor. Ortaklaşa konular, eşin ya da ortağın para durumu, mirasa ilişkin konularda gerçekçi olmak gerekiyor.
· Yükselen Kova: Satürn eylül ayına kadar sizi bekletebilir ve önemli projeleri geciktirebilir. Özellikle ikili ilişkiler, anlaşmalar ve evlilik hayatınızda daha gerçekçi olmalısınız.
· Yükselen Balık: Bu yıl çok hareketli ve yeni kararlarla dolu olacağa benziyor. Jüpiter, bu dönemde iş hayatındaki şansa ve üstlerinizden gelebilecek imkânlara işaret etmekte.

Akisleri sönen bir ses gibisin.

Mâziye karışıp sevda yeminim,
Bir anda unuttum seni, eminim .
Kalbimde kalbine yok bile kinim .
Bence artık sen de herkes gibisin.

Eylül 2008

NuraN Ofline   Alıntı ile Cevapla