Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-11-2007, 00:30   #1
kartalim_

kartalim_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tam Bir Ekip Başarısı

''TAM BİR EKİP BAŞARISI''

Bosna-Hersek'i 1-0 mağlup ederek 2008 Avrupa Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan millli takımda teknik direktör Fatih Terim elde edilen bu başarının tam anlamıyla bir ekip çalışmasının ürünü olduğunu söylerken bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Fatih Terim: ''Oyuncularla saha içersinde sevinmek istedik ama işte yabancı bazı kişiler girip bu mümkün olmadı ancak yapabileceğimiz birşey yok.''

''Herşeyden önce oyuncularıma gösterdikleri mücadeleden ötürü sahaya yansıttıkları istek ve kazanma duygusu için teşekkür ediyorum. Tabii ki bu ülke insanını kutluyorum. Verdikleri destek için onlara şükran borçluyum.''

''Başkan Haluk Ulusoy'a ve şahsında yönetim kuruluna da teşekkür ediyorum. Soyunma odasına kadar geldi ve destek oldu. Ancak içeri girmeyecek kadar da nezaketli davrandı.''

''Emeği geçen kim varsa, aşcısından masörüne; malzemecisinden tüm teknik ekibe çok teşekkür ederim. Tabii ki oyuncularımın ailesini de kutluyorum ve özellikle kalbimde apayrı yerleri olan eşimi kızlarımı ve anne babama teşekkür ediyorum.''

''Türkiye ne kadar şartlar müsait olmasa da istediğini başardı. Norveç FIFA sıralamasında bizden daha önde olan bir takımdı. Yunanistan da son şampiyonu bu turnuvanın. Kısacası çok zor bir süreci tam bir ekip çalışması içersinde başarıyla geride bıraktık.''
kartalim_ Ofline   Alıntı ile Cevapla