Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-03-2008, 10:49   #1
bjk_bjk

bjk_bjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beşiktaş'ta 9 maçlık barış (Kazım Kanat)

Mesleki açıdan bunu yapmam doğru mudur? Yani Beşiktaş'ı eleştirilerime 9 haftalık ara vermek mesleki açıdan etik midir? Elbette bunu tartışmak gerekir. Ben şunu öneriyorum; Ey Beşiktaşlılar! Takımınız 4 yıl aradan sonra şampiyonluğa doğru koşuyor. Kenetlenin, birleşin ve tek yumruk olun. Elbette 9 haftaki süre de ben şunu yapacağım; Sadece şampiyonluk gününe kadar, kara kaplı defteri açmayacağım. Bu durumda sadece bir kişiye o da Beşiktaşlıların Başkanı Sayın Yıldırım Demirören'e sesleniyorum: Ekselansları! Beşiktaş şampiyon olursa elbette katkın vardır. Beşiktaş şampiyon olamazsa elbette en büyük kusurlu sensindir. Öyleyse bin düşün bir konuş! Tüm camiayı kucakla. Yönetimindeki iş bilmez ve çatlak sesleri sustur.
MESAJ: Başkan, o bilinen kişiler, yani, ' başkanın adamları' denilen kişiler yine sahne aldılar. Tarifeli uçakta normal yolculara hakaret eden, özel uçakta Beşiktaş yönetici ve kongre üyelerine saldıran o kişileri TV ekranlarında yine görmeye başladım. Başkan lütfen ya başkan gibi davran. Ya da amigo kılıklı palyaçolarla kol kola yürü. Tercih senin!

Click the image to open in full size.
Click the image to open in full size.
bjk_bjk Ofline   Alıntı ile Cevapla