Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-03-2008, 11:36   #1
HandaN
hüngürella

HandaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hey Sen Unutma Bugun Bu Stadda ki Son Derbiye Çıkacaksın...

Unutmayın beyler ve bayanlar

Bugun Bu tarih kokan her köşesinde her birinizin bir anısnın olduğu bu sttada son derbimizi oynayacağız..

Aşağıdaki fotoğrafı çektikten sonra ilk sıradaki koltuğa oturp batan güneşin kapalının içinde ne de anlam yüklü bir şekilde selama durduğunu gördüğümde iki damla göz yaşı döküldü gözümden... Yıkılacağı geldi aklıma duvarlarına o acımadan vuracak olan iş makinları geldi....

Click the image to open in full size.

Bu stad kısa bir süre sonra yıkılacak ve yerine demirin, çeliğin hakim olduğu soğukuğuna alışık olmadığımız, garip ,modern ,büyük ve göz alıcı ,Endüstriyel açıdan avantajlı bir stadımız olacak , bilmiyorum içine böyle martılar konacak mı, kapalısına böyle güneş vuracakmı ,inanın bilmiyorum... ama verilen mücadeler , yaşanan onca anılar, göz yaşları , kavgalar, pınarbaşılar, 3lüler nice uçup giden abiler ,kardeşler ,hepsinin bir izinin ,bir anısının olduğu bu stad yıkılacak ....

İşte böyle bir hissiyatla bizde yarın son derbisine çıkacağız İNÖNÜ nün tribünlerine.....

Yazıyı çok fazla uzatıp kimseyi sıkmak istemem ama o sttadda, o kapalı da sesiyle dünyayı titreten , Yeni açığının rüzgarını ensesine yiyen , Eski açıkta yağmurla birlikte gürleyen herkez, ufacıkda olsa bir anısı olan herkezin içinde ,benim burda saatlerce yazacağım ve bitmeyecek olduğum , yazımın cümleleri satırları belirecektir yüreklerinde...

Bu yüzden bugün İnönüde olacak arkdaşlardan bir isteğim olacak İNÖNÜ ye son bir teşekkür niteliğinde son derbisinde ona unutulmayacak bir veda edelim ............................................
Susmak haram bize, gırtlaklarımız patlayacak ,seslerimiz kısılacak, avuçlarımız yanacak, o pankartta olduğu gibi sahada ki Kartalar ve tribündekiler ASLA PES ETMEYECEKLER.........

Click the image to open in full size.

Saygılarımla
Cihan Kaya

alıntı.

Bugün stadda olacak arkadaşlar tadını çıkarın...