Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-03-2008, 11:01   #7
bjk48
Dişi Kartal

bjk48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aklımdan geçenleri yazmışsın hakem tamam reziller ahlaksızlar ama ya senin takımın kadıköyde 10 kişi kalecesiz feneri sahaya gömen inanmışlık varmıydıki
gecen sene tekrar etti malesef yine yetersiz inananc korkak t.d.
ben gidelden beri ilk defa sergeni aradım dün gece dalga gecerdi fblilerle o güven inanç varki sergeni sırf fb maçları için takımda tutsaydık dedim ölüsü bile şu feneri yenerdi

geldiğinden beridir döküler kazımı kahraman yaptırıyorsan üzülmez senden sandal kaptanı bile olmaz
üzülmezle bu iş olmaz bu defansla hiç olmaz 3 senedir bu takıma doğru dürüst defans alamıyorsanız sezon ortasında gordon gibi piyongodanne çıkacağı belli olmayan birini getiyorsanız tellonun arkasına onu oynatacak birini bulamıyorsanız cissenin alternetifini salakca harcıyorsanız
sağı ali gibi ne yeteneksiz birine bırakıyorsanız toromandan sağ orta saha yaratmaya çalısıyorsanız
4 yılda bize işkence çektirmekten bir işe yaramayan fb den oyuncu almayı marifet sayan başkanınız varsa
geldiğinden beri herşeye rağman ertuğrul diyen ama her maç dahada kendisinden soğuduğum mstajiyer değil öğrenci bile olamayacak t.d. varsa bu takım bu kadar kodisyonersiz olursa
sahada gezinen oyuncularınız olursa
10 numara olarak gelen alexin 10 biri olamayacak kapasideki delgodonuz varsa hangi büyük maçı çevirmiş
sinan eniginiz varsa söze gerek yok
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bide şerf yoksunu basın ve hakemler varsa
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bide allahda yardımcı olmazsa
daha nedenilebilirki
[color="Red"]şampiyon olamazsın

Konu bjk48 tarafından (30-03-2008 Saat 11:15 ) değiştirilmiştir..
bjk48 Ofline   Alıntı ile Cevapla