Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-05-2008, 16:15   #5
|RespecT Me|
Banned

|RespecT Me| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

• çarsi kapalinin ortasinda siralanan bir gurup degildir. çarsi bir ruhtur. çarsi, new york'da metro trenine yazilmis siyah beyaz bir grafitidir, prag'da duvara yazilmis bir yazidir, erzincan'da bir dagin yamacina yazilmis sevgidir, adana'da bir rengi bozuk derneginin duvarlarina boyanmis siyah'la beyazd1r, galatasaray lisesi duvar1na yaz1lm1_ 'çarsi ulan' isaretidir. bir tiyatro sahnesinde hiç bir dekora uymadan sirtinda tasinan kutsal besiktas formasindadir çarsi. zonguldak'ta maden göçügünden cikartildiginda ilk nefesle sorulan 'maç kaç kaç? ' sorusundadir
  • çarsi. hakeme kizdiginda 'satanist hakem' diye bagirip gündemi takip edenlerdir. atatürk'e dil uzatan dönemin milletvekili hasan mezarci'ya 'hasan mezarci'ya kafam girsin' diyen tezahüratiyla cumhuriyet'in kemalist çizgisindeki durusunun ödünsüz sesidir. ezik civcivler'in yalakaliklarina 'tek adam, atam' yada 'bir pankartta
  • verhaugen'e aç avrupa sampiyonu ol fener' diyen zekadir. besiktas askini
  • pankartlarda 'baska boyutlarin tanrisi' diye ifade eden kalp'dir. ceza'si geregi bos kalmis tribünlere 'ruhumuz yeter' yazan yüreklerdir. kasinanin tesislerinde ziyaret eden yada ellerine verdikleri 'cobarde gallina ortega (korkak tavuk ortega) ' pankartiyla maymun edenlerdir. 'erkek adam renkli tak1m tutmaz' deyip alemi dut yemis bülbüle çevirenlerdir. 'isiklar söndügü zaman tüm fenerliler güzeldir' pankartiyla herkesi güldürenlerdir. 'bizim taraftarimiz daha fazla' diye böbürlenenlere 'en fazla sinek'de bokun üzerinde olur' cevabini yapistiranlard1r. futbolcusuna kizdiginda 'askimiz renklere sizlere degil' diyen renk askidir. 2 km bayrak yapip dünya rekoru kiran sevgidir, o bayragin en arkasinda hiç birakmadan duran 72 yas1ndaki teyzedir. ayakta boynunda siyah beyaz kaskoluyla titreyerek karakartallarini seyreden nine'dir. tribünde bir doktordur, isçidir, is adamidir, okuma yazma bilmeyen bir sokak çocugudur, profesördür. omuz omuza ziplayip 'besiktasim benim
  • biricik sevgilim' diye gözünde yas girtlagini yirtan solcusudur, sagcisidir,
  • ateistidir, hacisidir, müslümanidir, ermenisidir, yahudisidir, hiristiyanidir. irak isgalinden önce savasa karsi duran yurtseverlerin yanindaki ruhtur. mitinglerde 'besiktasliyiz, savasa karsiyiz 'tezahüratlarinda,tribün'de 'savasa hayir',
  • 'amerikan sahinlerine kars1 karakartallar' pankartlariyla tepkisini koyand1r. bir f16 burnuna yapilmis kartal'd1r. çarsi'nin 'a' sini
  • anarsinin 'a'siyla yazan güce tapmayan isyankarliktir. 'siyah beyaz ölümhayat felsefesi olarak benimseyenlerdir. sevinmek için sevmeyendir, inadina inançla basli oland1r. nazim hikmet'in 'aslolan hayattir' ina tribünlerin haci babasiyla 'hayatta besiktas' diye ölümsüzlestirenlerdir. 'çarsi,
  • mustafa kemal hariç herkese, hatta kendine de karsi' diyen aykiriliktir. tribüne boydan boya 'ölüm ne zaman ve nereden gelirse gelsin; mezarima siyah beyaz güller atilacaksa, mezar tasima besiktas yazilacaksa, böyle ölümölümsüz sevgidir. çarsi ruhu besiktasinin uslanmaz asi ruhudur,
  • Besiktasini taparcasina seven cilgin asigidir.....
  • yasam' diyen felsefedir. holiganligi kahpelik, delikanliligi da hos gelsin sefa gelsin...' yazan
ARKADAŞLAR SİZLERİ SALAK YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARILI OLAMADIM. FORUM YÖNETİMİNİ ENAYİ YERİNE KOYMAYA ÇALIŞTIM ANCAK BAŞARAMADIM. SİZDEN DİLENEREK ALDIĞIM REPLERİ FORUM YÖNETİMİ SİLDİ. ŞİMDİ İSE BEN BUNA İSYAN EDİYORUM. BEN BİR MALIM!
Click the image to open in full size.
|RespecT Me| Ofline   Alıntı ile Cevapla