Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-06-2008, 23:03   #9
KaFKaS
KaFKaS_KaRTaLı

KaFKaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
bentolga´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Başlığı açan arkadaşım kusura bakma. Bu başlık bayağı saçma olmuş. Aslında bu şekilde sorulan herhangi bir 11'niz soruları tamamen saçma.

Fatih hocanın, elindeki kadroyla bence en iyi on biri çıkarıyor. Eğer aksini iddia ediyorsak, kesin görmediğimiz bir şeyler var demektir. Adam bu işin kaşarı resmen. He, takıma almadığı oyuncularla sorunları olduğu söyleniyor, bak o eleştirilebilir...

Arkadaşlar yorumumuzu yapalım, yapacağız haliyle, küçüklükten beridir bu harika oyunun içindeyiz. Arkadaşlıklarımızı, takım olmayı, paylaşamayı bu oyunla öğrendik biz. Lakin on biriniz gibi, bence abes başlıklardan uzak duralım, lütfen.

Saygılarımla...
hayatta herşey sacma zaten bırakta bende bi sacmalık yapayım senın dusuncen saygılıyım ama bu fatıh terimle olmaz bu oyuncularla olmaz ben 28 yaşındayım bildim bileli bu sistem aynı bu beyın aynı bı revızyon sart bunu butun turkiye goruyor sen hala gormuyosan bişey demiyorum türkiyede ne futbolcular var sabri tuncay emre aşık emre belezoglu gorunen koy klavuz istemiyor dostum