Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-07-2008, 02:22   #1
sierra
Dişi Kartal

sierra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fahri Tatan Konya'da

Konyaspor Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu: Fahri ile iki yıllık sözleşme imzaladık. Yakında bizim takıma katılacak.

BEŞİKTAŞ geçen yıl Çaykur Rizespor'da kiralık olarak forma giyen futbolcusu Fahri Tatan'ı Konyaspor'a verdi. Yeni sezon öncesinde de Ertuğrul Sağlam tarafından Avusturya'ya götürülen Fahri'nin kamptaki başarılı performansı, bu sene takımda kalabileceği şeklinde yorumlanmıştı. Ancak Eskişehir, Sivas, Rize gibi takımların

da talip olduğu Fahri'nin Konya ile 2 yıllık sözleşme imzaladığı belirtildi. Konya Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, "Fahri'yi renklerimize kattık" dedi

kaynak: fotomac

Arkadaslar inanmak istemiyorum ancak dogru olsa gerek cunku dun aksamki sb macinda kadro :

Hakan Arıkan (Dk. 76 Erdem), Ali Tandoğan (Dk. 46 Serdar Kurtuluş), Sivok, Zapotancy (Dk. 65 Tuna), Emre (Dk. 46 Seric), Serdar Özkan (Dk. 46 Ekrem), Cisse (Dk. 74 Necip), Delgado (Dk. 74 Mehmet), Aydın (Dk. 65 Tello), Holosko (Dk. 65 Can), Nobre (Dk. 46 Bobo) kadrosuyla mücadele etti.

Fahrinin yedeklerde dahi olmayisi malesef bu haberin dogruluk oranini arttiriyor. Millet bomba uzerine bomba patlatiyo biz adam gonderiyoruz... Ustelik kampin en iyisi diye afis olan adami gonderiyoruz ben artik bu yonetimin BESIKTASLILIGINDAN suphe ediyorum YETERRRRRRRRRRRRRRRRR...
sierra Ofline   Alıntı ile Cevapla