Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-07-2008, 09:34   #10
Gemini

Gemini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Düşünün 3 sezondur yeterli şansı bulamamış, kiralık verilmiş, geri dönmüş ve kampın en iyi adamı olmuş, harika top oynamış ön libero oynamasına rağmen gollerini atmış bir adam. Artık forma benim demişken kamp dönüşü CEBİNE GELEN SMS ile satıldığını öğreniyor. Bırakın Fahri gibi bir futbolcuyu en dandik işe yaramaz ( ki bizim takımda böyle futbolcular da yok değil ) topçuya bu kadar onursuzca haysiyetsizce edepsizce terbiyesizce....vb bir hareket yapılamaz. İnsaf derler adama hele de BEŞİKTAŞ. Hala inanamıyorum kabus gibi bir olay. Yönetim ve Sİnan Engin'den zaten bi beklentim yoktu artık Ertuğrul Sağlam'dan da bir beklentim yok. Allah en kısa zamanda müstehakları neyse onu versin...
Fahri TATAN sana diyorum ki Konyaspor'a gitme mücadeleni ver. Forma senin hakkın elinden alanların yanına bırakma Fifa'ya gideceksen de Fifa'ya git hakkını ara ne olursun. Bu adamlar elin heriflerine milyonlarımızı heba etti bari git dava aç hakkını ara para gidecekse de sana gitsin. Sakın Konyaspor'a gitme.