Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-08-2008, 04:56   #2
VelvetVamp

VelvetVamp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sevgili Renkdaşlarım ,

Biz Beşiktaşlılar olarak her konuya duyarlı olduk .. Bu yüzden yardıma muhtaç Türk çocuklarına el uzatması için de çağrıda bulunuyorum !

BesiktasForum Sakinleri ..

Onlar daha ufacık ufacık çocuklar .. onlar okumaya muhtaç , büyüyüp ailelerine bakmak için çabalayan küçük bilinçli evlatlarımız .. onlar doğuda , batıda , güneyde , kuzeyde , anadolunun her yerinde maddi sıkıntı yüzünden okuyamayan birer TÜRK EVLATLARI !
Herkes elinden geldiğince lütfen yardımlarını esirgemesin ..
Minik kızlarımıza , oğlanlarımıza yardım edelim !
Sadece kağıt , kalem , makas , kitap , defter , bot , mont , ayakkabı , çanta gibi ihtiyaçlarını giderelim !
Para göndermek değil mesele .. onlara okumaları için bu desteklerde bulunalım yalnızca !
Küçücük bir evde 11 kişilik yaşayan ailenin en küçük kız evladı yeni okula gidecek mesela .. düşünün ! gidemiyor .. neden gidemiyor ? düşünün ! birazcık düşünün ..
Araç-gereçleri yok .. karda kışta giyeceği botu , montu , hırkası , yeleği , kazağı yok ! baharda,yazda giyeceği pabuçları yok ! var .. ama yırtık pırtık ! Defteri yok , kitabı yok , cetveli yok , kalemi yok , çantası yok .. ÖNLÜĞÜ YOK , ÖNLÜĞÜ !!!

Oysa o kadar büyük yürekleri var ki .. okumaya can atan görünürde ufak ama KOCAMAN YÜREKLERİ var ! hevesleri var hevesleri .. idealleri var ! okuyup iş-güç sahibi olmak isteyen AKILLARI var .. küçükler ama hiçbirimizin yaşamadığı zorlukları yaşıyorlar belki de!
Biz bilgisayar başında internette oyalanırken , oyunlar oynarken .. onlar daha televizyonla tanışmamışlar belki de!
Onlar büyüdüklerinde iş-güç sahibi olmak istiyorlar .. ailelerine bakmak istiyorlar ! Onlar sıcak bir yuva kurup ailelerine sahip çıkmak istiyorlar ! kızıyla , oğlanıyla hepsi istiyor !
Ama bunun için okumaları şart !
EĞİTİM ŞART arkadaşlar EĞİTİM ŞART !
bunun reklamlarından geyiklerini yaptık fakat buyrun size acı gerçekler ..

Lütfen desteklerinizi esirgemeyin .. lütfen !

www.kardesinisec.com
adresine girin ve kendinize bir kardeş seçin ! inanın pişman olmayacaksınız ..