Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-08-2008, 15:37   #6
Efsane48
1903-1984-2008

Efsane48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
bjk48´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
elvana helal olsun
1. olan etyopyalı çok formdaydı ama taktik olarak mükemmel koştu. antronörüne de tebrikler
bildiğim kadarıyla bir olimpiyatta 2 madalya ilk sporcumuz
elvan devşirmedir belki ama yıllardır türkiyededir ve yeteneğini türkiyede geliştirmiştir bunuda unutmamak lazım belki ülkesinde kalsa bu kadar ön planda olmayacaktı çünkü ülkesinde çok bu dalda yarışmacı var ayrıca elvan tercümansız konuşacak kadar ve gayet güzel konuşacak kadar türkçe bilmektedir sonuçta ben devşirmelere karşıyım ama elvan gibi türkiyede kendini geliştirenlere karşı değilim. sonuçta yıllardır buradadır damdan düşer gibi devşirilip 1 sene sonra yarıştırılmamıştır bu ülke yatırım yapmış oda karşılığını vermiştir atletizm gibi bir dalda 2 kere türk bayrağını göndere çektirmiştir gönül isterdiki marşımızıda çaldırsın ama olmadı o da yeter günün birinde o marşı elbette atletizm de olimpiyatlarda dinleceğiz . yıllar önce bir türk sporcusunun madalya almasını hayal bile edemiyordum ne günlere yaşadık futbolda dünya ve avrupa ücüncülüğü baskette avrupa 2. voleybolda avrupa 2. liği bu yavaşata olsa başarılarımızın geleceğini gösteriyor bunları hayal bile edemezdik eskiden sadece finallerde başarısız olmayı bıkalım
günün birinde 1.liklerde elbet gelecektir bu ülkede bu potansiyel vardır yeterki elimizdeki değerlein kıymetini bilelim

sadece üzüldüğüm nokta 1 bayrak getiremezmiydi kazananların bayrakla tur atması gelenektir her ülke bu turu yaparken bizim bayrağımızın getirilmemesi kötü oldu
bu arada kızlarımız destan yazdı 8 madalyanın 4 ü ve gümüşlerin hepsini kızlarımız aldı bu türk bayan sporcuları için büyük başarıdır

Aynen katılıyorum...

Bir tane bayrak nasıl getirilmez ya bu nasıl bir organizasyondur anlamak mümkün değil.