Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-08-2008, 13:06   #2
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gülname : Bunları konuştuğumuza göre şimdi ne yapacağız… Yine Rüştü Emmi’ ye uğrasak mı … Haberde çıkmadı bir gidip neler olduğunu öğrensek iyi olur…

Ozzy1903 : Açıkcası Rüştü Emmi’ ye o kadar bel bağlamak bana yanlış geliyor…Bize ne kadar yardım edebilir ki yada eder mi ?

Gülname : Neden böyle düşünüyorsun ki… O gün konuştuğumuzda bildiği her şeyi söylemedi mi ? Hem yardım etmeyecek olsa neden tamam desin sizi ararım diye…

Die_4_You : Gülname haklı Ozzy… Bir şey yapamayacak olduktan sonra neden umut vermeye çalışsın ki ? Bence de limana bir uğrayıp neler olduğunu öğrenmeye çalışalım. …

Ozzy1903 : Peki, dediğiniz gibi olsun…

Kurtarma ekibi bir taksiye biner tekrar limana doğru giderler… Limana geldiklerinde Rüştü Emmi’ yi aramaya koyulurlar… Ama Rüştü Emmi’yi buldukları yerde yoktur…Yanlarında ki balıkçılara doğru ilerlerler…

Die_4_You : Selamın Aleyküm, geçtiğimiz günlerde burada balık tutan bir Rüştü Emmi vardı… Şu an nerelerde olduğunu biliyor musunuz acaba?

Balıkçı 1 : Aleyküm selam , evlat…. Rüştü Emmiye ne olduğundan haberiniz yok anlaşılan…

Psimist : Yok, ne oldu ki … Kötü bir şeyi yok değil mi ?

Balıkçı 2 : Sizi daha öncede buraya gelmiştiniz değil mi ?

Ozzy1903 : Evet gelmiştik… Ve Rüştü Emmi ile konuşmuştuk arkadaşlarımızla ilgili… Rüştü Emmi’ ye ne oldu biliyor musunuz ?

Balıkçı 1 : Evet, biliyoruz … (Sinirli bir şekilde ) Rüştü Emmi , sizin yüzünüzden hastane de şimdi … Hayat savaşı veriyor…..

Gülname : Hayat savaşı mı ? Nasıl yani, hem neden bizim yüzümüzden söyleyin lütfen .

Balıkçı 2 : Gidin buradan sizin yüzünüzden bize de bir şey olmasını istemiyorsanız…

Die_4_You : Ne olduğunu söyler söylemez gideceğiz…En azından Rüştü Emminin nerede onu söyleyin bize yeter ki !!!

Balıkçı 1 : (Etrafına endişeli gözlerle bakarak ) Çapa tıp fakültesine kaldırılmıştı en son orada bulabilirsiniz…

Gülname : Peki soy ismi nedir Rüştü Emminin orada sorarken cevap verebilelim…

Balıkçı 1 : Akyazı … Rüştü Akyazı ….

Ozzy1903 : Çok teşekkür ederiz yardımlarınız için…

Balıkçı 2 : (Sinirli bir edayla) Tamam artık hadi gidin buradan …

Kurtarma ekibi endişe içinde araçlarına binerek Çapa Tıp Fakültesine doğru giderler….

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla