Beşiktaş Forum  ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi

Geri git   Beşiktaş Forum ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi > Taraftar > Gündem Dışı > Komikler

Komikler Bu Bölümde Komik Yazı , Resim , Video Fıkra Görüntüler bulunur.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-08-2008, 13:05   #1
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beşiktaş forum adaya düşerse Bölüm 5 !!!

Kurtarma ekibi araştırmalarına son hızla devam etmekteydi… Topladıkları bilgileri konuşmak üzere forum bahçesinde toplanan ekip hararetli bir şekilde tartışıyorlardı…

Die_4_You : Elimizde hangi bilgiler var arkadaşlar ?

Ozzy1903 : Ben uydu üzerinde hava hareketlerini gösteren bir site buldum… Orada bizimkilerin gittikleri rota üzerinde ki hareketleri incelemeye çalıştım ama pek fazla çözemedim….

Gülname : Çözemedim derken …?

Ozzy1903 : Şöyle, bir takım hava hareketleri var ancak bu hareketlerin hiçbirisi tek başına bir fırtına işareti değiller… Hepsinin bir arada olması gerekiyormuş ki inşallah olmamıştır çok büyük bir fırtına olmuş demektir….

Die_4_You : Yani , eğer olduysa korktuğumuz şey mi olmuştur diyorsun Ozzy ?

Ozzy1903 : Maalesef öyle arkadaşlar… O bölgede her sene bu tarz hava hareketleri oluyormuş… Ve çok büyük hasarlar açıyormuş….

Ekip büyük bir karamsarlığın içine düşmüştür… Ozzy1903’ ün dediği fırtınaya yakalandılarsa arkadaşlarını bulamayacaklar mıydı ? Herkes ne yapacaklarını düşünürken Psimist sessizliği bozar….Sinirden elleri titriyor , hıçkıra hıçkıra ağlayarak konuşmaya çalışıyordu….

Psimist : Bu kadar kolay olamaz… Arkadaşlarımız ölmedi, ölmeyecekler … Bu düşünceyi unutacağız…Hepsi de her ne haltsa o fırtınaya yakalandılarsa bile kurtulmuşlardır… Biz de araştırmalarımıza devam edeceğiz ve hepsini bulacağız… Pes etmeyeceğiz, bunu ne onlara ne kendimize yapamayız…Vazgeçmemeliyiz…… LLLL

Psimist’in ani duygusal travmasından sonra Gülname, Psimist’ i teskin etmeye çalışarak ;

Gülname : Sakin ol canım, seni çok iyi anlıyoruz … Dediğin gibi araştırmaya devam edeceğiz henüz bitmiş hiçbir şey yok… Sonuna kadar devam edeceğiz ve bulacağız hepsini … Al şu mendili gözyaşlarını sil canım…

Psimist mendili alır ve sakinleşmeye çalışarak ;

Psimist : Özür dilerim arkadaşlar, tepkim sizlere değil…Aslında çok korkuyorum ve hiçbirini kaybetmek istemiyorum…

Die_4_You :Biliyoruz psimist ve seni de çok iyi anlıyoruz üzme kendini bizde bırakmayı düşünmüyoruz sadece moralimiz bozuldu sana da olduğu gibi… Arkadaşlarımızı bulmak için elimizden ne gelirse yapmaya devam edeceğiz ….

Ozzy1903 : Burada bir söz verelim arkadaşlar birbirimize … Umutsuzluğa düştüğümüzde birbirimize sürekli güç vermeye çalışacağız… Karamsarlığa düşmek yok anlaştık mı ?

Hepsi de söz verir gibi ellerini birbirlerinin ellerinin üstüne koyarlar ve ant içerler… Her ne olursa olsun yılmadan arkadaşlarını aramaya devam edeceklerdi….

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-08-2008, 13:06   #2
Savaşçı Kartal

Gülname : Bunları konuştuğumuza göre şimdi ne yapacağız… Yine Rüştü Emmi’ ye uğrasak mı … Haberde çıkmadı bir gidip neler olduğunu öğrensek iyi olur…

Ozzy1903 : Açıkcası Rüştü Emmi’ ye o kadar bel bağlamak bana yanlış geliyor…Bize ne kadar yardım edebilir ki yada eder mi ?

Gülname : Neden böyle düşünüyorsun ki… O gün konuştuğumuzda bildiği her şeyi söylemedi mi ? Hem yardım etmeyecek olsa neden tamam desin sizi ararım diye…

Die_4_You : Gülname haklı Ozzy… Bir şey yapamayacak olduktan sonra neden umut vermeye çalışsın ki ? Bence de limana bir uğrayıp neler olduğunu öğrenmeye çalışalım. …

Ozzy1903 : Peki, dediğiniz gibi olsun…

Kurtarma ekibi bir taksiye biner tekrar limana doğru giderler… Limana geldiklerinde Rüştü Emmi’ yi aramaya koyulurlar… Ama Rüştü Emmi’yi buldukları yerde yoktur…Yanlarında ki balıkçılara doğru ilerlerler…

Die_4_You : Selamın Aleyküm, geçtiğimiz günlerde burada balık tutan bir Rüştü Emmi vardı… Şu an nerelerde olduğunu biliyor musunuz acaba?

Balıkçı 1 : Aleyküm selam , evlat…. Rüştü Emmiye ne olduğundan haberiniz yok anlaşılan…

Psimist : Yok, ne oldu ki … Kötü bir şeyi yok değil mi ?

Balıkçı 2 : Sizi daha öncede buraya gelmiştiniz değil mi ?

Ozzy1903 : Evet gelmiştik… Ve Rüştü Emmi ile konuşmuştuk arkadaşlarımızla ilgili… Rüştü Emmi’ ye ne oldu biliyor musunuz ?

Balıkçı 1 : Evet, biliyoruz … (Sinirli bir şekilde ) Rüştü Emmi , sizin yüzünüzden hastane de şimdi … Hayat savaşı veriyor…..

Gülname : Hayat savaşı mı ? Nasıl yani, hem neden bizim yüzümüzden söyleyin lütfen .

Balıkçı 2 : Gidin buradan sizin yüzünüzden bize de bir şey olmasını istemiyorsanız…

Die_4_You : Ne olduğunu söyler söylemez gideceğiz…En azından Rüştü Emminin nerede onu söyleyin bize yeter ki !!!

Balıkçı 1 : (Etrafına endişeli gözlerle bakarak ) Çapa tıp fakültesine kaldırılmıştı en son orada bulabilirsiniz…

Gülname : Peki soy ismi nedir Rüştü Emminin orada sorarken cevap verebilelim…

Balıkçı 1 : Akyazı … Rüştü Akyazı ….

Ozzy1903 : Çok teşekkür ederiz yardımlarınız için…

Balıkçı 2 : (Sinirli bir edayla) Tamam artık hadi gidin buradan …

Kurtarma ekibi endişe içinde araçlarına binerek Çapa Tıp Fakültesine doğru giderler….

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

Alt 23-08-2008, 13:06   #3
Savaşçı Kartal

Die_4_You : Çok kötü bir şeyi yoktur inşallah… Kendimizi sorumlu hissediyorum bu durumdan….

Gülname : Yapacak bir şey yok şu an için…Gidip bir durumunu öğrenelim neler yapabileceğimize ona göre karar veririz… Bu trafiğe de iyice sinir oldum… 2 saattir olduğumuz yerdeyiz…

Psimist : Balıkçılarda çok cinstiler yaa… Nasıl davrandılar çok gıcık oldum…

Ozzy1903 : Gıcık olacak bir şey yok… Kendimizi onların yerine koyarsak biz nasıl davranırdık bunu düşün … Hem adamlar korkuyorlar baya bir… Bu durumun ciddiyetini gösterir… Ve karşımızda nasıl bir bela olduğunu da gösterir…

Psimist : Evet haklısın… Beni bir korku sardı … Rüştü Emmi’ye bunu yapabiliyorlarsa bizlere neler yapmazlar ki…

Gülname : Bundan sonra kesinlikle daha dikkatli davranmalıyız.. Ve hep birlikte hareket etmeliyiz…

Ozzy1903 : Dikkat çeken bir şey fark edersek de bunu hemen paylaşalım birbirimizle…

Ekip Çapa Tıp Fakültesine varırlar… Kapıda ki güvenlik görevlisine Rüştü Emminin yerine sorduklarında kendilerini Danışmaya gitmeleri söylenir…

Gülname : Merhaba, hastanenizde bir hastanın yerine öğrenmek istiyoruz da kontrol edebilir misiniz acaba?

Danışma Görevlisi : Tabii ki , efendim..Hangi serviste olduğunu ve ismini söyleyebilir misiniz ?

Gülname : Hangi serviste olduğunu bizde bilmiyoruz ama hastanın ismi Rüştü Akyazı…

Danışma Görevlisi : Bir dakika bekleteceğim sizleri…Kontrol edelim bakalım…. Sistem bugün çok ağır işliyor kusura bakmayın lütfen…

Gülname : Peki...Bekliyoruz…

Danışma Görevlisi : Tamam buldum… Genel Cerrahi yoğun bakımında yatıyor şu an hastanız…

Gülname : Çok teşekkür ederiz… O servise nasıl gidebileceğimizi de tarif edebilir misiniz zahmet olmazsa ?

Danışma Görevlisi : Tabii ki… Bu binadan çıkıyorsunuz karşıda ki A bloğun içinden geçip arka bahçeye geçin … O yol üzerinde ki 2. bina Cerrahi Servisine aittir… Kapıda ki arkadaşlara sorarsınız yoğun bakımı göstereceklerdir sizlere…

Gülname : Tekrar teşekkür ederiz yardımlarınız için…

Danışma Görevlisi : Rica ederim efendim….

Ekip Danışma görevlisinin yanından ayrılıp Genel Cerrahi servisine doğru yürümeye başlarlar…

Ozzy1903 : Danışma Görevlisi de pek nazikti … Bizim ülkemizde bir şeyi öğrenmek için deveye hendek atlatmak gerekirken nasıl bu kadar kolay oldu şaşırdım açıkçası J

Alt 23-08-2008, 13:07   #4
Savaşçı Kartal

Gülname : Ozzy…. Bir imada mı bulunmaya çalışıyorsun ?

Die_4_You : İmada bulunmuyor bence dosdoğru diyor… Hatta bende aynı fikirde olduğumu söyleyebilirim… Danışma Görevlisi seni çok beğendi kesin… Hani desen biz bulamayız kesin ben götüreyim sizi o bölüme kadar derdi JJ Sende az değildin yani gülname JJ

Gülname : Kafanızı kırarım sizin JJ Tamam kabul bende biraz cazibemi kullandım ama başka türlü de öğrenmek kolay olmayacaktı…

Psimist : Tamam yaa… Gül ablamın bu kadar üzerine gitmeyin sanki siz daha iyisini yapabilirdiniz ….

Die_4_You : Neden hiddetleniyorsun ki hemen sende canım bir şey demedik…

Gülname : Demeyin de zaten J Neyse cerrahi servisine de geldik… Öğrenelim bakalım Rüştü Emminin nerede kaldığını….

Ekip bir hemşireye yaklaşarak ;

Gülname : Merhaba, yoğun bakımın yerini söyleye bilir misiniz acaba ?

Hemşire : Tabii ki, şu koridoru takip edin sonunda merdivenleri göreceksiniz oradan yukarı çıkarsanız yoğun bakıma ulaşabilirsiniz…

Ozzy1903 : Teşekkür ederiz yardımınız için…

Hemşire : Rica ederim…

Ekip koridoru takip edip merdivenlerden çıkar ve yoğun bakım servisinin önüne gelir… Etraf oldukça kalabalıktır… Gözleriyle odaları tarayıp Rüştü Emminin kaldığı yeri bulmaya çalışırlar… Herkes hızla aramaya başlar…

Ozzy1903 : Ben hala göremedim Rüştü Emminin kaldığı yeri siz görebildiniz mi ?

Psimist : Arkadaşlar gelin buldum Rüştü Emmiyi…

Psimist Rüştü Emminin yerini bulduğunda yanlarına doğru 2 kişi hareket eder… O sırada diğerleri de Psimist’ in yanına gelmiş olur…Ancak ekibin fark etmediği bir kişi daha onları takip etmektedir…

Die_4_You : Aman allahım gerçekten çok kötü görünüyor….

O sırada yakınlarında duran kişiler ekibin yanına gelir ve ;

Rüştü Emminin Eşi : Siz kim oluyorsunuz…Burada ne işiniz var…

Gülname : Biz bir gezide arkadaşlarımızı kaybeden kişileriz… Rüştü Emmi bizlere onları bulmamız için yardım ediyordu…Ama hastaneye kaldırıldığını yeni öğrendik…Ve gelip durumunu öğrenmek istedik… Siz eşi oluyorsunuz sanırım ?

Rüştü Emminin Eşi : Evet ben eşiyim…Bu da kızım… Kocam sizin yüzünüzden burada… Ne suçumuz vardı da bizlere bunları ettiniz…( ağlamaya başlayarak )

Alt 23-08-2008, 13:08   #5
Savaşçı Kartal

Ozzy1903 : Lütfen sakin olun olayları bizde bilmiyoruz… Rüştü Emminin de başına böyle bir olayın gelmesinden dolayı çok üzgünüz… Bize neler olduğunu anlata bilirseniz bizde neler yapabileceğimizi görürüz… Ama sizde bizi anlayın ki bizim tek amacımız arkadaşlarımızı bulmak başka bir şey değil….

Rüştü Emminin Kızı : Anne lütfen sakin ol… Belli ki bunlarda neler olduğunu bilmiyorlar…

Die_4_You : Bize neler olduğunu anlatabilir misiniz acaba ?

Rüştü Emminin Kızı : Tamam anlatacağım ama bir söz vermenizi istiyorum… Bu anlattıklarımdan sonra kesinlikle babamın bir daha yakınına yaklaşmayacaksınız anladınız mı ?

Ekip bir an göz göze gelir ve başka bir alternatifleri olmadığından tamam derler hep birlikte…

Rüştü Emminin Kızı : Anlatıyorum o halde… Bundan bir süre önce siz babamla konuşmak için limana gelmişsiniz … Ve arkadaşlarınızla ilgili konuşmuşsunuz sanırım…

Gülname : Evet , konuştuk…

Rüştü Emminin Kızı : Sizin babamla konuştuğunuz gün orada sizi gözetleyen bir adam muhtemelen babamın yanına gelip sizinle ilgili bir şeyler sormuş….Babamda cevap vermek istemeyince sorularına babamı tartaklayıp bu hale getirmiş….

Rüştü Emmi’ ye olanları gören kurtarma ekibi büyük bir üzüntü içine girer…. Psimist’in ise gözleri dolmuş dokunsalar ağlayacak haldeydi sanki….

Ozzy1903 : Peki durumu nedir onu söyleyebilir misiniz ?

Rüştü Emminin Kızı : Kaburgalarında kırıklar var… Ve beyin travması riski olduğunu söylediler LLAyrıca nefesi de düzenli değil o yüzden solunum cihazına bağlı…

Die_4_You : Olanlar için inanın çok üzgünüz… Böyle bir şeyin olabileceğini hiç düşünmemiştik açıkçası… Eğer yapabileceğimiz herhangi bir şey olursa lütfen söyleyin…

Rüştü Emminin Kızı : Yapabileceğiniz tek şey bizden uzak olmak…

Gülname : Peki, istediğiniz gibi olsun ama Rüştü Emminin nasıl olduğunu en azından haber verebilirseniz bizlere seviniriz… Şu kağıtta numaralarımız yazılı istediğiniz zaman araya bilirsiniz ….

Rüştü Emminin Kızı : Tamam haber veririz…

Die_4_You : Teşekkür ederiz…Tekrar geçmiş olsun…

Ekip büyük bir üzgünlük içerisinde hastaneden ayrılır… Peşlerinde ise onları takip eden Kötü Adam 1 vardır… Dillerinden tek bir kelime bile çıkmıyordu her biri Rüştü Emmi’nin başına gelenlerden dolayı hem şaşkın hem de üzgün bir durumdaydı ve olaylardan kendileri sorumlu tutuyorlardı….İlk konuşan Die_4_You oldu…

Die_4_You : Böyle bir şey nasıl olur anlayamıyorum… Adamı ne hale sokmuş ********ler… Allah topunun cezasını versin….

Gülname : Onu o halde gördüğümde ağlamamak için kendimi zor tuttum…Hep bizim yüzümüzden oldu… Tanrıya şükür ki yaşıyor tek tesellim budur…

Alt 23-08-2008, 13:08   #6
Savaşçı Kartal

Ozzy1903 : Arkadaşlar bende üzgünüm ancak dikkatinizi çekmem gereken bir nokta var….

Psimist : Neymiş bu nokta…. ?

Ozzy1903 : Rüştü Emmiye bunu kim neden yapmış olabilir bunları düşünmeliyiz… Rüştü emmi yi bu hale sokan birisi bizlere her şeyi yapabilir ve bu da demektir ki işin içerisinde bir iş var… O yüzden herkes bundan dolayı lütfen çok dikkatli olsun arkadaşlar… Herkes tetikte olursa çok iyi olur…

Psimist : İyi güzelde ben yine de anlayamıyorum neden böyle bir olay oldu ki…Bizim amacımız sadece arkadaşlarımızı bulmak başka bir şey değil ki…

Gülname : Bu işin içinde pis kokular var anlaşılan… Nedir bilemiyorum ama tur şirketiyle alakalı bir şeyler olabilir gibi geliyor bana…

Die_4_You : Bunu tur şirketini bulmadan öğrenemeyeceğiz anlaşılan… Ve bunu nasıl yapacağız tur şirketinin unvanını bile bilmiyoruz …

Gülname : Bir söz verdik Rüştü Emmiyi bundan sonra görmeyeceğiz…Ve Rüştü Emmiye olanlar yüzünden kimsede yardım etmez artık bize…

Psimist : Her şekilde tıkıldık kaldık…Bir yolu olmalı burada bırakamayız araştırmayı..

Ozzy1903 : Bir yol daha bulabiliriz ama bunu artık yarın konuşuruz … Çok kötü bir gün oldu bence hepimiz evimize gidip biraz dinlenelim… Yarın tekrar konuşuruz arkadaşlar bu kafayla çokta iyi şeyler yapamayız bana göre…

Gülname : İyi olur hiçbirimiz iyi durumda değiliz zaten…

Ozzy1903 bütün ekibi evlerine yakın bir yerlerde bırakıp evine gitmektedir…Hava kararmıştır ve ekibin içinde derin bir korku ve endişe çökmüştür…Ve ekip takip edildiğinin farkında değildir..

Ancak ekip hastaneden çıktığından beri takipte olan Kötü Adam 1 hain planlar içerisindedir...

Gece geç saatlerde evinde dinlenmekte olan Gülname’ ye bir telefon gelir…Gülname numarayı tanımamaktadır.. Korku ve heyecan içerisinde telefona cevap verir :

Psimist’in Babası : İyi geceler kızım, ben Psimist’in babasıyım… Bu saatte rahatsız etmek istemezdim ama bir şey soracaktım müsaitseniz…

Gülname : Estafurullah ne rahatsızlığı, elbette ne soracaktınız ?

Psimist’in Babası : Psimist bu saate kadar eve gelmedi de sizinle mi onu merak ettik… Haber vermeden böyle yapmazdı ama belki sizinle birlikteyken unutmuştur dedik…

Gülname : Hayır saatler önce ayrıldık hatta arabayla evinizin olduğu mahalleye kadar bırakmıştık…

Psimist’in Babası : Nasıl yani o zaman nerede olabilir ki bu saate kadar… Telefonu da kapalı ulaşamıyoruz…

Gülname : Ulaşamıyor musunuz ? Nasıl olabilir ki… Polise gittiniz mi peki ?

Alt 23-08-2008, 13:09   #7
Savaşçı Kartal

Psimist’in Babası : Hayır gitmedik… Sizinle birlikte olabileceğini düşündük açıkçası…

Gülname : Hayır efendim bizle değil… Ben diğer arkadaşları arayıp onlara da sorarım haberleri var mı diye…Size hemen geri dönerim konuştuğum gibi....

Psimist’in Babası : Peki kızım , senden haber bekliyoruz…

Gülname önce Die_4_You, ardından da Ozzy1903 ile görüşüp Psimist’ i sorar ancak ikisi de ayrıldıklarından beri Psimistle görüşmemişlerdi… Gülname Psimist’in Babasını arar ve polis karakolunda buluşmak üzere yola çıktıklarını haber verir… Ve Psimist’in Babası da oraya geleceklerini söyler ve yola çıkarlar hemen…

Ekip Beşiktaş İlçe Emniyet karakolunda buluşmuştur.. Ve Psimist’in ailesini beklemeye başlamışken bu seferde Ozzy1903’ün telefonu çalmaya başlar… Arayan gizli bir numaradır ve Ozzy1903 endişe içinde telefonu açar ve konuşur….

Ozzy1903 : Aloo…

Kötü Adam 1 : Sen ozzy1903 olmalısın… Şimdi beni iyi dinle… Küçük kız bizim elimizde o yapmış olduğunuz araştırmayı hemen kesmezseniz kızı öldürürüz bunu böyle bilin… Arkadaşlarınızı da unutun hepsi öldü onların sizde akıllı olup uslu uslu evinizde oturun… Eğer ki araştırmaya devam ederseniz arkadaşınız ölür, yok etmezseniz emin olduğumuzda arkadaşınızı bırakırız…Tamam mı ?

Ozzy1903 : Tamam dediğinizi yapacağız ama eğer arkadaşımızın kılına zarar verecek olursanız ölümlerden ölüm beğenirsiniz demedi demeyin…

Kötü Adam 1 : Hahahaha… Sen kimlerle uğraştığını bilmiyorsun çocuk….

Ve telefon kapanır… Ozzy1903 sinirden kıpkırmızı kesilmiş elleri ayakları titrer durumdaydı… Acaba Psimist’ e ne olacaktı… Ve ekip bir yandan kaybolan arkadaşlarını bulmaya çalışırken ve bu seferde Psimist’i kurtarabilecek miydi ?

Adada ise işler ciddiye binecekti…. Geyik avından geri dönen avcı tim karşılarına dikilen çakaldan nasıl kurtulacaktı ? Kan kokusu almış ve aç olan çakal hırlayarak ağır ağır timin üzerine doğru gelmekteydi….

Respect Me : Bu nerden çıktı şimdi yaa ? Arkadaşlar nasıl kurtulacağız bu hayvandan ?

Havalı Çocuk : Sakin ol Respect Me …

Respect Me : Görmüyor musun üzerimize doğru geliyor nasıl sakin olabilirim söyler misin?

Akdora : Havalı haklı Respect Me …. Bu hayvan belli ki aç amacı karnını doyurmak… Bize saldıracağını sanmıyorum eğer karnını doyurması için bir şey verebilirsek….

Metin : İyi de geyiği verecek halimiz yok başka bir şeyde bulamayız bu kadar kısa sürede…

Tam o sırada Respect Me’ nın aklına tuttukları yılan gelir… Sedyeden uzanarak yılanı çekip alır… Çakal ağzından salyalarını akıtarak timin üzerine gelmektedir… Tim korku içerisinde Respect Me’ yi izlemektedir… Öne çıkan Respect Me elinde yılan yavaşça çakala doğru yürümeye başlar… Respect Me’ nin yüzünde tane tane soğuk terler damlamaktaydı… Herkes korku ve hayretler içerisindeydi…

Alt 23-08-2008, 13:09   #8
Savaşçı Kartal

Çakalla Respect Me arasında yaklaşık 5 metrelik bir mesafe kalmıştır… Respect Me büyük bir kumar oynayarak elinde ki yılanı Çakalın önüne doğru atar…. Çakal önüne atılan yılana ve time doğru bakmaktadır… Ya yılanı yemeye koyulacak ya da time saldıracaktı… Respect Me bunları yaparken Metinde boş durmamış ve sivri bir dal parçası bulmuştu… Elinde ki dal parçasını Respect Me’ ye doğru atar…. Dal parçasını alan Respect Me olası bir saldırıya karşı kendini ve arkadaşlarını korumaya çalışacaktı… Ancak çakal önüne atılan yılan parçasına iştahla bakar ve yemeye koyulur …. Respect Me’ de yavaş yavaş çakaldan uzaklaşarak arkadaşlarının yanına doğru gelir…

Respect Me : Arkadaşlar yolumuzu değiştirelim… Ve başlarda yavaş bir şekilde uzaklaşmaya çalışalım… Hızlı hareket edersek hayvanın saldırısına maruz kalabiliriz…

Akdora : Tamam Respect Me…

Ekip yolunu değiştirir ve çakalın 5-6 metre açığından uzaklaşmaya başlar… Olası bir saldırıya karşı Respect Me elinde ki dal parçasıyla ekibin önünden gitmektedir… Çakal ise yemeğine gömülmüş hiçbir şeyle ilgilenmemekteydi… Çakalla arayı yeteri kadar açınca tim rahat bir nefes alır…

Metin : Allaha şükürler olsun kurtulduk… Geldiğimizden beri başımızdan bela eksik olmadı… Şu adadan sağ salim kurtulursak horoz keseceğim vallahi ….

Havalı_Çocuk : Respect Me çok iyiydin kardeşim… Nasıl bir cesaretti o öyle…

Respect Me : Cesaret korkunun kendisidir aslında … Ve ben 3,5 atmadım desem yalan olur..

Metin : Valla bizde attık abi ama sen kurtardın bizi…. JJ

Respect Me : Sizi düşünen kim ben kendi derdimdeydim JJ

Akdora : İyi öyle olsun bakalım mütevazi şey JJJ

Havalı_Çocuk : Saatte epey ilerlemiştir… Diğerleri meraklanmışlardır yine ne oldu diye…

Metin : Koyun can derdinde kasapta et derdinde valla…

Respect Me : Ava gidip avlanmadık ya ben bunu bilirim sadece JJJ

Avcı tim ellerinde sedye ile sahile doğru gelmiştir… Herkes Avcı timin sedyeyle getirmiş olduğu geyiğe büyük bir iştahla bakmaktaydı…

Alpler Abla : (Sinirli bir edayla) Nerdesiniz siz çocuklar , meraktan öldürecektiniz bizi….

Metin : Demedim mi JJ

Alpler Abla : Ne dedin sen bakayım metincim açıklar mısın ?

Akdora : Merak edilecek pek bir şey yok açıkçası sadece ölümden döndük birazcık… Eğer Respect Me olmasaydı muhtemelen bu ekip burada olamayabilirdi şu anda ?

Semra : Nasıl yani ?

Akdora : Şöyle ki, av yakalamaya giderken avlanan olacağımız sanki belliydi… Daha geyikleri bulduğumuz yere varmadan Metini bir yılan saldırısından son anda kurtardık… Havalı ve Respect Me nin orada yaptıklarını unutamayız…

Alt 23-08-2008, 13:10   #9
Savaşçı Kartal

Metin : Özellikle ben…. Kusura bakma abi araya girdim… L

Seyyah : Yine mi yılan… Allaha şükür bir şey olmamış sana…

Metin : Düşündüğün için teşekkür ederim seyyah ….

Akdora : Neyse geçmiş olsun dileklerini anlattıktan sonra toplu olarak alırız… Şimdi, Metini yılandan kurtardıktan sonra adanın içlerine doğru ilerlemeye başladık…Geyiklerin olduğu bir sürüye saldırdık ve bu gördüğünüz ahu gözlü geyiği yakaladık… Ardından tam geri dönmek için yola çıktık ki karşımıza son derece aç olan bir çakal çıktı….

Sheker : Çakal mı ??? Biz nasıl bir yere düştük böyle yaa L

İkibirabirçerez : Gerçekten nasıl bir yere düştük yaa… Birine maymunlar saldırır birine yılan birine çakal maşallah ada ada değil sanki Jurassic Park…

Veysel1903 : Valla birde dinozor çıkarsa artık karşımıza hiç şaşırmam açıkçası….

Alpler Abla : Tamam çocuklar iyi valla ateş olmadan da geyiği çevirmeyi başardınız ya ne diyeyim size bilmiyorum… Bırakında anlatmaya devam etsin Akdora….

Akdora : Bizim üzerimize doğru yavaşça gelmeye başlarken korkusuz kardeşimiz Respect Me, Metini kurtarırken öldürdüğümüz yılanı usulca öne çıkarak çakalın önüne attı …Çakalda afiyetle yılanı midesine indirirken bizde ufaktan ufaktan topukladık JJ

Mehlika : Yılan sayesinde mi kurtuldunuz yani ?

Havalı_Çocuk : Bir gün bir yılan sayesinde hayatınız kurtulacak deselerdi kafayı yemiş bu herhalde derdim ama hayat işte kime ne zaman ne olacağı belli olmuyor… Ama evet yılan sayesinde kurtulduk işte… O kadar uğraştıktan sonra o geyiği çakala verecek halimiz yoktu…

Sevil1903 : Çok geçmiş olsun arkadaşlar, verilmiş sadakanız varmış…. Respect Me sende de nasıl bir cesaret varmış şaşıyorum doğrusu… Ben olsam herhalde başlardım kaçmaya…

Respect Me : Açıkçası o kadarda cesaretli değildim 3,5 attım ama çakaldan daha hızlı kaçamayacağımız için en iyi yöntemin bu olduğunu düşündüm…

Tuba_hayat-Bjk : Ee, çakal o yılanı yemeseydi ne yapacaktınız…

Akdora : 2 güreş tutardık herhalde çakalla JJ Galip gelen yoluna devam ederdi JJ

Tuba_Hayat_Bjk : Kafa bulmasan olmazdı değil mi uyuss şey….

Semra : Yoldaşıma uyuz deme lütfen arkadaşım ….

Tuba_Hayat_Bjk : O da benimle kafa bulmasın o zaman …

Akdora : O yengeci hala unutmadım arkadaşım… Hesabını ağır ağır keseceğim senin JJ Nihahahaha

Köyün Delisi : Ama unuttuğun bir şey var Akdora…

Akdora : Neymiş o ?

Alt 23-08-2008, 13:11   #10
Savaşçı Kartal

Köyün Delisi : Keser döner sap döner gün gelir hesap döner

Akdora : O zaman zaten problem yok ki delicim… İlk yapan Tubaydı… J Hesabı dönüyor artık işte

Sevil1903 : Döne döne Mevlevilere benzeyeceksiniz yavaş yahu JJ

Alpler Abla : Çocuklar, geldiğinizde öyle çıkıştığım için özür dilerim, bizde siz gelmeyince endişelendik epeyce o yüzden biraz sinirliydim…

Havalı_Çocuk : Merak ettiğinizi tahmin etmiştik zaten… O yüzden neden öyle çıkıştığını anlıyoruz abla…. O yüzden kırılmadık kafana takma lütfen bu meseleyi…

Alpler Abla : İyi ki hep birlikteyiz… Hepinizi çok seviyorum çocuklar…

Köyün delisi : Ablam böyle konuşursan hepimizi ağlatacaksın….

Tuba_Hayat_Bjk : Hepiniz iyisiniz değil mi… Herhangi birinize bir şey olmamıştır inşallah…

Metin : Hepimiz iyiyiz Allaha Şükür…

Semra : Çok çok geçmiş olsun arkadaşlar tekrardan …

Köyün Delisi : Adaya geldiğimizden beri başımıza gelmeyen kalmadı… Nasıl kurtulacağız bu kahrolası yerden…. LL

Semra : Sabretmek zorundayız arkadaşlar… Bir gün mutlaka buradan kurtulacağız…

Alpler Abla : Evet arkadaşlar avcı timimize hepimiz adına teşekkür ediyorum… Saat epey ilerledi hadi bakalım herkes uykuya…

Metin : Uyumak istemiyorum… Ben bu gece mehtabı izleyeceğim…

Sevil1903 : O kadar yorgunluktan ve olaylardan sonra nasıl yatmak istemiyorum diyorsun anlayamıyorum… Ben senin yerinde olsam şimdiye 5. rüyamı görüyor olurdum…

Metin : Kolay bir akşam geçirmedim ve biraz kendimi dinlemeye ihtiyacım var…

Akdora : Yanına arkadaş istersen bende yatmayabilirim kardeşim…

Metin : Sağol abim, düşündüğün için… Sen yat yalnızlık bana iyi gelecektir…

Akdora : Peki dediğin gibi olsun ama bir şey olurda konuşmak istersen kaldırmaktan çekinme tamam mı ?
Metin : Peki abim unutmam JJ

Bütün ekip uykuya dalmış bir vaziyette uyumaya çalışırken, Metin içinde çözemediği bir takım duygu ve düşüncelerle baş etmeye çalışıyordu… Bugün başına gelenler Metin de hiç kimsenin anlayamayacağı kadar derinden etkilemişti..Bir şekilde yaşadığı şeylerin sanki kendisine vermek istediği mesajlar olduğunu düşünmekteydi…

Bir diğer tarafta ise Seyyah, Metin’in bu haline hem üzülüyor hem de ona yardım etmek istiyordu…Metin’in uyumak istemeyişi Seyyahında uykusunu kaçırmış ve Metin’i takip etmeye itmişti… Herkesin uykuya daldığına emin olduktan sonra Seyyah Metin’in yanına gelerek ;

Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil