Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-08-2008, 13:11   #10
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Köyün Delisi : Keser döner sap döner gün gelir hesap döner

Akdora : O zaman zaten problem yok ki delicim… İlk yapan Tubaydı… J Hesabı dönüyor artık işte

Sevil1903 : Döne döne Mevlevilere benzeyeceksiniz yavaş yahu JJ

Alpler Abla : Çocuklar, geldiğinizde öyle çıkıştığım için özür dilerim, bizde siz gelmeyince endişelendik epeyce o yüzden biraz sinirliydim…

Havalı_Çocuk : Merak ettiğinizi tahmin etmiştik zaten… O yüzden neden öyle çıkıştığını anlıyoruz abla…. O yüzden kırılmadık kafana takma lütfen bu meseleyi…

Alpler Abla : İyi ki hep birlikteyiz… Hepinizi çok seviyorum çocuklar…

Köyün delisi : Ablam böyle konuşursan hepimizi ağlatacaksın….

Tuba_Hayat_Bjk : Hepiniz iyisiniz değil mi… Herhangi birinize bir şey olmamıştır inşallah…

Metin : Hepimiz iyiyiz Allaha Şükür…

Semra : Çok çok geçmiş olsun arkadaşlar tekrardan …

Köyün Delisi : Adaya geldiğimizden beri başımıza gelmeyen kalmadı… Nasıl kurtulacağız bu kahrolası yerden…. LL

Semra : Sabretmek zorundayız arkadaşlar… Bir gün mutlaka buradan kurtulacağız…

Alpler Abla : Evet arkadaşlar avcı timimize hepimiz adına teşekkür ediyorum… Saat epey ilerledi hadi bakalım herkes uykuya…

Metin : Uyumak istemiyorum… Ben bu gece mehtabı izleyeceğim…

Sevil1903 : O kadar yorgunluktan ve olaylardan sonra nasıl yatmak istemiyorum diyorsun anlayamıyorum… Ben senin yerinde olsam şimdiye 5. rüyamı görüyor olurdum…

Metin : Kolay bir akşam geçirmedim ve biraz kendimi dinlemeye ihtiyacım var…

Akdora : Yanına arkadaş istersen bende yatmayabilirim kardeşim…

Metin : Sağol abim, düşündüğün için… Sen yat yalnızlık bana iyi gelecektir…

Akdora : Peki dediğin gibi olsun ama bir şey olurda konuşmak istersen kaldırmaktan çekinme tamam mı ?
Metin : Peki abim unutmam JJ

Bütün ekip uykuya dalmış bir vaziyette uyumaya çalışırken, Metin içinde çözemediği bir takım duygu ve düşüncelerle baş etmeye çalışıyordu… Bugün başına gelenler Metin de hiç kimsenin anlayamayacağı kadar derinden etkilemişti..Bir şekilde yaşadığı şeylerin sanki kendisine vermek istediği mesajlar olduğunu düşünmekteydi…

Bir diğer tarafta ise Seyyah, Metin’in bu haline hem üzülüyor hem de ona yardım etmek istiyordu…Metin’in uyumak istemeyişi Seyyahında uykusunu kaçırmış ve Metin’i takip etmeye itmişti… Herkesin uykuya daldığına emin olduktan sonra Seyyah Metin’in yanına gelerek ;

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla