Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-08-2008, 13:09   #8
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çakalla Respect Me arasında yaklaşık 5 metrelik bir mesafe kalmıştır… Respect Me büyük bir kumar oynayarak elinde ki yılanı Çakalın önüne doğru atar…. Çakal önüne atılan yılana ve time doğru bakmaktadır… Ya yılanı yemeye koyulacak ya da time saldıracaktı… Respect Me bunları yaparken Metinde boş durmamış ve sivri bir dal parçası bulmuştu… Elinde ki dal parçasını Respect Me’ ye doğru atar…. Dal parçasını alan Respect Me olası bir saldırıya karşı kendini ve arkadaşlarını korumaya çalışacaktı… Ancak çakal önüne atılan yılan parçasına iştahla bakar ve yemeye koyulur …. Respect Me’ de yavaş yavaş çakaldan uzaklaşarak arkadaşlarının yanına doğru gelir…

Respect Me : Arkadaşlar yolumuzu değiştirelim… Ve başlarda yavaş bir şekilde uzaklaşmaya çalışalım… Hızlı hareket edersek hayvanın saldırısına maruz kalabiliriz…

Akdora : Tamam Respect Me…

Ekip yolunu değiştirir ve çakalın 5-6 metre açığından uzaklaşmaya başlar… Olası bir saldırıya karşı Respect Me elinde ki dal parçasıyla ekibin önünden gitmektedir… Çakal ise yemeğine gömülmüş hiçbir şeyle ilgilenmemekteydi… Çakalla arayı yeteri kadar açınca tim rahat bir nefes alır…

Metin : Allaha şükürler olsun kurtulduk… Geldiğimizden beri başımızdan bela eksik olmadı… Şu adadan sağ salim kurtulursak horoz keseceğim vallahi ….

Havalı_Çocuk : Respect Me çok iyiydin kardeşim… Nasıl bir cesaretti o öyle…

Respect Me : Cesaret korkunun kendisidir aslında … Ve ben 3,5 atmadım desem yalan olur..

Metin : Valla bizde attık abi ama sen kurtardın bizi…. JJ

Respect Me : Sizi düşünen kim ben kendi derdimdeydim JJ

Akdora : İyi öyle olsun bakalım mütevazi şey JJJ

Havalı_Çocuk : Saatte epey ilerlemiştir… Diğerleri meraklanmışlardır yine ne oldu diye…

Metin : Koyun can derdinde kasapta et derdinde valla…

Respect Me : Ava gidip avlanmadık ya ben bunu bilirim sadece JJJ

Avcı tim ellerinde sedye ile sahile doğru gelmiştir… Herkes Avcı timin sedyeyle getirmiş olduğu geyiğe büyük bir iştahla bakmaktaydı…

Alpler Abla : (Sinirli bir edayla) Nerdesiniz siz çocuklar , meraktan öldürecektiniz bizi….

Metin : Demedim mi JJ

Alpler Abla : Ne dedin sen bakayım metincim açıklar mısın ?

Akdora : Merak edilecek pek bir şey yok açıkçası sadece ölümden döndük birazcık… Eğer Respect Me olmasaydı muhtemelen bu ekip burada olamayabilirdi şu anda ?

Semra : Nasıl yani ?

Akdora : Şöyle ki, av yakalamaya giderken avlanan olacağımız sanki belliydi… Daha geyikleri bulduğumuz yere varmadan Metini bir yılan saldırısından son anda kurtardık… Havalı ve Respect Me nin orada yaptıklarını unutamayız…

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla