Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-08-2008, 13:09   #7
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Psimist’in Babası : Hayır gitmedik… Sizinle birlikte olabileceğini düşündük açıkçası…

Gülname : Hayır efendim bizle değil… Ben diğer arkadaşları arayıp onlara da sorarım haberleri var mı diye…Size hemen geri dönerim konuştuğum gibi....

Psimist’in Babası : Peki kızım , senden haber bekliyoruz…

Gülname önce Die_4_You, ardından da Ozzy1903 ile görüşüp Psimist’ i sorar ancak ikisi de ayrıldıklarından beri Psimistle görüşmemişlerdi… Gülname Psimist’in Babasını arar ve polis karakolunda buluşmak üzere yola çıktıklarını haber verir… Ve Psimist’in Babası da oraya geleceklerini söyler ve yola çıkarlar hemen…

Ekip Beşiktaş İlçe Emniyet karakolunda buluşmuştur.. Ve Psimist’in ailesini beklemeye başlamışken bu seferde Ozzy1903’ün telefonu çalmaya başlar… Arayan gizli bir numaradır ve Ozzy1903 endişe içinde telefonu açar ve konuşur….

Ozzy1903 : Aloo…

Kötü Adam 1 : Sen ozzy1903 olmalısın… Şimdi beni iyi dinle… Küçük kız bizim elimizde o yapmış olduğunuz araştırmayı hemen kesmezseniz kızı öldürürüz bunu böyle bilin… Arkadaşlarınızı da unutun hepsi öldü onların sizde akıllı olup uslu uslu evinizde oturun… Eğer ki araştırmaya devam ederseniz arkadaşınız ölür, yok etmezseniz emin olduğumuzda arkadaşınızı bırakırız…Tamam mı ?

Ozzy1903 : Tamam dediğinizi yapacağız ama eğer arkadaşımızın kılına zarar verecek olursanız ölümlerden ölüm beğenirsiniz demedi demeyin…

Kötü Adam 1 : Hahahaha… Sen kimlerle uğraştığını bilmiyorsun çocuk….

Ve telefon kapanır… Ozzy1903 sinirden kıpkırmızı kesilmiş elleri ayakları titrer durumdaydı… Acaba Psimist’ e ne olacaktı… Ve ekip bir yandan kaybolan arkadaşlarını bulmaya çalışırken ve bu seferde Psimist’i kurtarabilecek miydi ?

Adada ise işler ciddiye binecekti…. Geyik avından geri dönen avcı tim karşılarına dikilen çakaldan nasıl kurtulacaktı ? Kan kokusu almış ve aç olan çakal hırlayarak ağır ağır timin üzerine doğru gelmekteydi….

Respect Me : Bu nerden çıktı şimdi yaa ? Arkadaşlar nasıl kurtulacağız bu hayvandan ?

Havalı Çocuk : Sakin ol Respect Me …

Respect Me : Görmüyor musun üzerimize doğru geliyor nasıl sakin olabilirim söyler misin?

Akdora : Havalı haklı Respect Me …. Bu hayvan belli ki aç amacı karnını doyurmak… Bize saldıracağını sanmıyorum eğer karnını doyurması için bir şey verebilirsek….

Metin : İyi de geyiği verecek halimiz yok başka bir şeyde bulamayız bu kadar kısa sürede…

Tam o sırada Respect Me’ nın aklına tuttukları yılan gelir… Sedyeden uzanarak yılanı çekip alır… Çakal ağzından salyalarını akıtarak timin üzerine gelmektedir… Tim korku içerisinde Respect Me’ yi izlemektedir… Öne çıkan Respect Me elinde yılan yavaşça çakala doğru yürümeye başlar… Respect Me’ nin yüzünde tane tane soğuk terler damlamaktaydı… Herkes korku ve hayretler içerisindeydi…

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla