Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-08-2008, 13:08   #6
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ozzy1903 : Arkadaşlar bende üzgünüm ancak dikkatinizi çekmem gereken bir nokta var….

Psimist : Neymiş bu nokta…. ?

Ozzy1903 : Rüştü Emmiye bunu kim neden yapmış olabilir bunları düşünmeliyiz… Rüştü emmi yi bu hale sokan birisi bizlere her şeyi yapabilir ve bu da demektir ki işin içerisinde bir iş var… O yüzden herkes bundan dolayı lütfen çok dikkatli olsun arkadaşlar… Herkes tetikte olursa çok iyi olur…

Psimist : İyi güzelde ben yine de anlayamıyorum neden böyle bir olay oldu ki…Bizim amacımız sadece arkadaşlarımızı bulmak başka bir şey değil ki…

Gülname : Bu işin içinde pis kokular var anlaşılan… Nedir bilemiyorum ama tur şirketiyle alakalı bir şeyler olabilir gibi geliyor bana…

Die_4_You : Bunu tur şirketini bulmadan öğrenemeyeceğiz anlaşılan… Ve bunu nasıl yapacağız tur şirketinin unvanını bile bilmiyoruz …

Gülname : Bir söz verdik Rüştü Emmiyi bundan sonra görmeyeceğiz…Ve Rüştü Emmiye olanlar yüzünden kimsede yardım etmez artık bize…

Psimist : Her şekilde tıkıldık kaldık…Bir yolu olmalı burada bırakamayız araştırmayı..

Ozzy1903 : Bir yol daha bulabiliriz ama bunu artık yarın konuşuruz … Çok kötü bir gün oldu bence hepimiz evimize gidip biraz dinlenelim… Yarın tekrar konuşuruz arkadaşlar bu kafayla çokta iyi şeyler yapamayız bana göre…

Gülname : İyi olur hiçbirimiz iyi durumda değiliz zaten…

Ozzy1903 bütün ekibi evlerine yakın bir yerlerde bırakıp evine gitmektedir…Hava kararmıştır ve ekibin içinde derin bir korku ve endişe çökmüştür…Ve ekip takip edildiğinin farkında değildir..

Ancak ekip hastaneden çıktığından beri takipte olan Kötü Adam 1 hain planlar içerisindedir...

Gece geç saatlerde evinde dinlenmekte olan Gülname’ ye bir telefon gelir…Gülname numarayı tanımamaktadır.. Korku ve heyecan içerisinde telefona cevap verir :

Psimist’in Babası : İyi geceler kızım, ben Psimist’in babasıyım… Bu saatte rahatsız etmek istemezdim ama bir şey soracaktım müsaitseniz…

Gülname : Estafurullah ne rahatsızlığı, elbette ne soracaktınız ?

Psimist’in Babası : Psimist bu saate kadar eve gelmedi de sizinle mi onu merak ettik… Haber vermeden böyle yapmazdı ama belki sizinle birlikteyken unutmuştur dedik…

Gülname : Hayır saatler önce ayrıldık hatta arabayla evinizin olduğu mahalleye kadar bırakmıştık…

Psimist’in Babası : Nasıl yani o zaman nerede olabilir ki bu saate kadar… Telefonu da kapalı ulaşamıyoruz…

Gülname : Ulaşamıyor musunuz ? Nasıl olabilir ki… Polise gittiniz mi peki ?

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla