Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-08-2008, 13:07   #4
Akdora
Savaşçı Kartal

Akdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gülname : Ozzy…. Bir imada mı bulunmaya çalışıyorsun ?

Die_4_You : İmada bulunmuyor bence dosdoğru diyor… Hatta bende aynı fikirde olduğumu söyleyebilirim… Danışma Görevlisi seni çok beğendi kesin… Hani desen biz bulamayız kesin ben götüreyim sizi o bölüme kadar derdi JJ Sende az değildin yani gülname JJ

Gülname : Kafanızı kırarım sizin JJ Tamam kabul bende biraz cazibemi kullandım ama başka türlü de öğrenmek kolay olmayacaktı…

Psimist : Tamam yaa… Gül ablamın bu kadar üzerine gitmeyin sanki siz daha iyisini yapabilirdiniz ….

Die_4_You : Neden hiddetleniyorsun ki hemen sende canım bir şey demedik…

Gülname : Demeyin de zaten J Neyse cerrahi servisine de geldik… Öğrenelim bakalım Rüştü Emminin nerede kaldığını….

Ekip bir hemşireye yaklaşarak ;

Gülname : Merhaba, yoğun bakımın yerini söyleye bilir misiniz acaba ?

Hemşire : Tabii ki, şu koridoru takip edin sonunda merdivenleri göreceksiniz oradan yukarı çıkarsanız yoğun bakıma ulaşabilirsiniz…

Ozzy1903 : Teşekkür ederiz yardımınız için…

Hemşire : Rica ederim…

Ekip koridoru takip edip merdivenlerden çıkar ve yoğun bakım servisinin önüne gelir… Etraf oldukça kalabalıktır… Gözleriyle odaları tarayıp Rüştü Emminin kaldığı yeri bulmaya çalışırlar… Herkes hızla aramaya başlar…

Ozzy1903 : Ben hala göremedim Rüştü Emminin kaldığı yeri siz görebildiniz mi ?

Psimist : Arkadaşlar gelin buldum Rüştü Emmiyi…

Psimist Rüştü Emminin yerini bulduğunda yanlarına doğru 2 kişi hareket eder… O sırada diğerleri de Psimist’ in yanına gelmiş olur…Ancak ekibin fark etmediği bir kişi daha onları takip etmektedir…

Die_4_You : Aman allahım gerçekten çok kötü görünüyor….

O sırada yakınlarında duran kişiler ekibin yanına gelir ve ;

Rüştü Emminin Eşi : Siz kim oluyorsunuz…Burada ne işiniz var…

Gülname : Biz bir gezide arkadaşlarımızı kaybeden kişileriz… Rüştü Emmi bizlere onları bulmamız için yardım ediyordu…Ama hastaneye kaldırıldığını yeni öğrendik…Ve gelip durumunu öğrenmek istedik… Siz eşi oluyorsunuz sanırım ?

Rüştü Emminin Eşi : Evet ben eşiyim…Bu da kızım… Kocam sizin yüzünüzden burada… Ne suçumuz vardı da bizlere bunları ettiniz…( ağlamaya başlayarak )

Beşiktaşlı olmayanlara sesleniyorum. Birgün bu takımı sevmeyeceksiniz ona tapıcaksınız.

profeminizm hareketi engellenemez !!!

milliyet blog yazıları sayfam...
Akdora Ofline   Alıntı ile Cevapla