Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-01-2009, 23:11   #48
shawnodese

shawnodese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı:
Karetta2002´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Selçuk Dereli, iki yıl sonra hangi sebeple FB maçına verildi ve hemen akabinde neden BJK maçına verildi..biraz muhakeme yürüten biri bu denklemi çözmeliydi..ama biz herşeyi bir kenara bırakıp adama küfür ettik,yani oyuna geldik..Bu takımn en büyük gücü taraftar,adamlar işi çözmüş; "Beşiktaşı taraftarından ayır,iki maç sonra havlu atsın" maaşallah taraftar da bu tuzağa lapin gibi düştü..Ben maçı seyrettim,Selçuk Dereli ;takımı yakacak yer aradı..bu açıkken adama ana avrat küfür ..devam arkadaşlar..
Söylediklerinize ilave olarak;

Selçuk Dereli deplasman takımlarının sevdiği bir hakem. İnönüdeki oynanması zor maçlar (Bursa Maçı gibi ya da Kayseri Maçı gibi) ilave olarak da muhtemel 3 derbiden en az birinin hakemi.

Küfürü hala savunan arkadaşlar için;

O maç yada maçlar için de şimdiden küfürleri hazırlayın o zaman.
Bursa maçı var. Aramız gergin. onun içinde küfredin.
Yönetim kötü. Yönetime sövün.
Hakemler kötü, hakemlere küfredin. Cüneyt Çakır, Kuddusi Müftüoğlu, Bünyamin Gezer, Selçuk Dereli, Bülent Yıldırım vs, bunlardan 2-3 tanesi Beşiktaş maçında görev alacak. Onlarada sövün.
Aziz Yıldırım saha dışına oynuyor. Ona küfredin.
Adnan Polat a küfredin.

Böylece 4 maç içerde maç yaparız. kalan maçları seyircisiz oynarız. Birileride kına yakarlar.
Hakem kötü yönetiyorsa niye küfrediyorsun.

Bu taraftar değil mi küfretmeden hakemle alay eden.
Allah belanı versin yerine; hakem evine gitmek nasip olmasın diyen.
pozisyon gol, ofsayti avantaj dize hakemin psikolojisini bozan.

Bunlar cezalık değil. Başka şekilde tepki gösterin. Tepki sadece küfürle mi olur?

Hakemleri etki altına almak küfürle olmaz, üstelikte ters teper.

Konu shawnodese tarafından (25-01-2009 Saat 23:13 ) değiştirilmiştir..
shawnodese Ofline   Alıntı ile Cevapla