Beşiktaş Forum  ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi


Geri git   Beşiktaş Forum ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi > Taraftar > Dişi Kartallar > Burçlar

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-02-2007, 01:27   #31
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

HAZİRAN 2007

Ayın ilk günlerinde tutumlarınızda değişiklikler görülebilir. Öncelikle düşüncesiz davranışlarda bulunabilirsiniz.

İlişkilerinize zarar verebileceğiniz bu davranışları, ancak iradeniz ve kontrolünüz sayesinde önleyebilirsiniz.

Bu arada Merkür 15 Haziran-9 Temmuz arasında Yengeç Burcu'nda ters dönecek. Bildiğiniz gibi Merkür retro konumundayken, yeni işlere başlamamak, yeni ilişkilere girişmemek gibi sonuçlar oluşurken yanısıra da iletişim alanında sorunlar ortaya çıkıyor. Elde edeceğiniz bir şey bütün sorunlarınızı çözebilir.

Başkaları hakkında son derece olumsuz planlar içinde olabilirsiniz. Bunları uygulamaya koyup koymamak elinizde. Ancak uygulamaya koyarsanız ilgili kişi büyük zarar görebilir. Daha önceden yaptığınız yatırım ya da çalışmalarınızın karşılığını almak üzeresiniz. Eğer birilerinden alacağınız varsa bu ay alabilirsiniz.

Birileriyle ortak iş kurmak ya da işinizde, o işi bilen kimselerden yardım almak gibi şeylerle karşılaşabilirsiniz. Küçük bir mesleki başarı var. Duygusal ilişkileriniz hem hareketsiz, hem anlaşmazlıklara açık.

Sosyal ilişkilerinizde de tartışmalara açık olacaksınız. Çevrenizdeki kadınların bazı ters davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Siz bir Yengeç kadınıysanız, bu tutumlar sizi çekememelerinden kaynaklanabilir.

Ancak siz bir erkekseniz ilginizi çekmek için bu tür bir davranışta bulunacaklarını bilmelisiniz. Nasıl bir tepki göstereceğiniz tamamen size bağlı.

İsterseniz olaya boş verir ve hiç birşey olmamış gibi hareket edersiniz ki, bu tutumunuz olayın büyümesini önleyecektir; İsterseniz olayın üstüne gider, onlarla istemediğinizşekilde bir ilişki geliştirirsiniz...
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:27   #32
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

TEMMUZ 2007

Temmuz ayında kişiliğinizde bazı çekişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı konularda yaptıklarınızdan dolayı kendinizi sorgulama isteği içine girebilirsiniz.

Ancak zamansız bir anda yapacağınız bu sorgulamalar birtakım zararları da beraberinde getirebilir. Özellikle önemli kararlar vermeniz gereken zamanlarda, bu çelişkilerden uzak kalmanın faydasını görebilirsiniz.

Son derece yoğun bir tempoda çalışıyorsunuz ve kendinize yeterince zaman ayırmıyorsunuz. Bu şekilde devam ettiğiniz takdirde işlerinizi devam ettirmek için gerekli enerjiyi bulamayabilirsiniz.

Sinirleriniz böylesine bir tempoya çok fazla dayanamayabilir.

Durumunuzu kurtarabilmek için kendinize daha çok vakit ayırmayı denemelisiniz. Her ne kadar işinizle ilgili önemli toplantılar ve görüşmelerden, bağlantılardan dolayı olumlu birtakım sinyaller alacak olsanız bile yine de bu tür gelişmeler kendinizi daha iyi hissetmeniz için yeterli olmayacaktır.

Maddi durumunuzu iyice gözden geçirmeden hiçbir işe girişmemelisiniz. Özellikle devam eden bir ilişkiniz varsa, partnerinize karşı bencil ve düşüncesiz davranışlarda bulunabilirsiniz. Ufak hatalara büyük tepkiler göstermeniz de aranızdaki anlaşmazlıkları körükleyecektir. Bu ay içinde evlilik düşünüyorsanız ya da evliyseniz, hayal kırıklıkları olabilir.

Olayın gelişimini zamana bırakmanız ve bir girişimde bulunmamanız yararınıza olur.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:28   #33
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

AĞUSTOS 2007

Ağustos ayıyla birlikte içinizdeki duyguların coştuğunu hissedebilirsiniz. Çevrenizdeki gelişmelere ayak uydurmanız hiç de zor olmayacaktır. Uyumlu ilişkiler geliştirebilir ve hemen her konuda olumlu sonuçlara yaklaşabilirsiniz.

Mesleki alanda yeteneklerinizden yararlanabileceğiniz ortamları yaratabilirsiniz. Aklınızı iyi birşekilde kullanır ve fırsatları değerlendirirseniz bunu başarmanız zor olmayacaktır.

Bazı konularda son derece olumlu iletişimler kurabileceğiniz kişilerle tanıştırılabilirsiniz. Ortak fikirleriniz doğrultusunda yeni girişimlerde bulunmanız da mümkündür.

Genel yargıları onların kontrolüne bırakmalısınız. Daha çok araştırma gerektiren konularda sorumluluğu üzerinize alabilirsiniz. Hayatınızda birçok olumlu değişiklik meydana gelebilir. Beklenmedik şeyler yapmaya meyillisiniz. Uzun yolculuklara çıkabilirsiniz.

Hayat şartlarınızda düzelme olabilir. Eğer zaten iyiyse bunun daha da iyiye gitmesini bekleyebilirsiniz. Siz çalışan bir kimseyseniz mesleki açıdan bir çok gelişme olabilir. Toplum içindeki saygınlığınızda önemli bir artış olabilir.

Eğer siz bir bayansanız aniden bir erkeğe bağlanabilirsiniz. Sağlık açısından güçlü ve sağlam olduğunuz bir dönemdesiniz.

Bu dönemde her tür ilişkiniz başarılıdır. Bazı mallar edinebilirsiniz veya elinize para geçebilir. Sosyal açıdan büyüyebilirsiniz.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:28   #34
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

EYLÜL 2007

Bu ay gereksiz alınganlıklardan kaçınmanız çevrenizdekilerle olan ilişkilerinize gelebilecek zararları önleyecektir.

Mesleki alanda duygularınızla hareket etmek isteyebilirsiniz. Aşırıya kaçmamanız ve bunu bilinçli olarak kullanmanız sizin yararınıza olur. Bunun yanında hedefleriniz üzerinde iyi bir düşünce ve konsantre sağlayabilirsiniz.

Kararlı tutumlarınız, yardımcı olabilir. Ancak kendinize karşı aşırı bir güven içinde olmamanız gerekiyor. Aksi taktirde müsamahakar tutumlarınızın bazı zararlarını görebilirsiniz. Engelleri aşabilecek enerji ve güce sahip olacaksınız. Öyleyse bunu kullanın. Herşeyi hislerinizle değerlendirme eğiliminde olabilirsiniz.

Bazı kayıplara uğrayabilirsiniz ancak, moralinizi fazla bozmazsanız ilerde durumu toparlamanız mümkün olabilir. Şimdiye kadar meydana gelen olayları kontrolünüz altında tutmak yönünde tavrınız pek işe yaramayabilir. Çalışkanlığınız ve kendinize güvenen tutumunuzla pek çok şeyi halledebilirsiniz.

Ani bir başlangıç yapma düşüncesi sizi heyacanlandırabilir. Yakın çevrenizde dolaşan bazı sözler canınızı sıkabilir. Herşeye rağmen, duyduklarınıza tepkiniz ölçülü olsun.

Bir tanışmadan çok uyumlu sonuçlar çıkacak ve sözkonusu kimseyle pek çok ortak nokta bulacaksınız. Beraber olduğunuz kişiye bazı kısıtlamalar getirmek istemeniz, yada bu tip bir yaklaşım görmeniz söz konusu olabilir.

İlişkinizde çıkabilecek pürüzler, ancak her ikinizin göstereceği çabalar sonucunda yoluna girecektir. bu konuda hassas davranmanız, sonradan yaşayacağınız tatsızlıkları önleyebilir.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:28   #35
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

EKİM 2007

Bu ay sosyal ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz ortamlara katılmak için istediğinizden çok fırsat yakalayabilirsiniz.

Ancak çevrenizdekilerle aranızda oluşabilecek tatsızlıkları, en düşük seviyede tutmanız sizin yararınıza olacaktır. Çevrenizdekilere zor gelen problemler size göre cazip gelebilir. Bunlara eğilmeniz ve uzun çalışmalargerektiren sorunların içinden çıkmanız fazla zor olmayacaktır. Konsantre ve dikkatinizi bunun üzerinde toplayın. Özellikle yeni bir ilişkiye başladıysanız bu tür yaklaşımlar çok fazla olabilir.

Ancak ilgilendiğiniz ya da ilgilenmek zorunda kaldığınız konular sizi düşündüğünüzden çok daha fazla oyaladığı için duygusallığı düşünme fırsatı bile bulamayabilirsiniz.

Basit bir alış veriş, ailenizin ya da arkadaşlarınızın sizden isteyebilecekleri bir iş inanılmaz vaktinizi alabilir ve sizi aşırı yorarak her konuda isteksiz hale getirebilir.

Bu tür işler nedeniyle bir yerlere gitmek zorunda kalırsanız tamamen umutsuz durumda kalırsınız. Çünkü altında olduğunuz etkiler kalabalıkla aranızın hoş olmayacağını gösteriyorlar.

Anne-baba tartışmaları huzursuzluk yaratabilir. Ancak siz evliyseniz, eşiniz yada kendi ailenizden kaynaklanan bazı sorunlar doğrultusunda tartışmalara girebilirsiniz.

Uyumlu ve sakin tutumlarınızı korumanız, bu sorunlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Bu arada çalışanlar için temkinli olmanız gereken bir konu iş çevrenizdeki kadınlar.

Hangi cinsiyetten olursanız olun, başarılarınızı çekememeleri ve size bazı kısıtlamalar getirmek istemeleri mümkündür
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:28   #36
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

KASIM 2007

Bu ay çevrenizdekilerle olan ilişkileriniz açısından biraz kritik geçecek. Olumsuz davranışlarda bulunmanız ya da olumsuz yaklaşımlar görmeniz söz konusu olabilir.

Ancak herhangi bir konuda karar vermeniz gerektiğinde olayı ve her olasılıkları iyice düşünmeniz gerekiyor. Ani ve düşünmeden vereceğiniz karardan büyük zararlar görebilirsiniz.

Hangi konuda olursa olsun, bu etkiler kendisini gösterebilir. Mesleki alandaki başarılarınızı devam ettirebilirsiniz. Yetenekleriniz ve zekanız, elinize geçen imkanları zamanında değerlendirmenize yardımcı olacaktir. Yeni insanlarla tanışabilir ve o kişilerle çok olumlu ilişkiler geliştirebilirsiniz.

Sizi fazla meşgul eden bir konuyu ya başarıyla halledecek veya o konu hakkında çok güçlü hale geleceksiniz.

Halletmeniz gereken ve hiç hesapta olmayan bir durum ortaya çıkabilir. Kafanızı işgal eden bir konuda da bazı sert kararlar almanız ve kararsızlıklarınızı çabuk yenmeniz gerekir. Dalgınlığınızın ve kararsızlığınızın ilişkilerinize yansımamasına ve sizi kötü durumlara sokmamasına dikkat edin.

Aramayı ihmal ettiğiniz dostlarınız sizin için hiç de hoş olmayan şeyler düşünüyorlar. Aile ilişkileri açısından zorlu bir ay geçirebilirsiniz. Öncelikle aile büyüklerinden gelebilecek kısıtlamalar sizi rahatsız edebilir.

Bu baskılardan kurtulmak ihtiyacı duyabilirsiniz. Fikir ayrılıklarının oluşturacağı çatışmaları fazla büyütmemeniz gerekiyor.

Göstereceğiniz çabalar aile içi huzurunuzun korunmasını sağlayacaktır. Özellikle ailesine bağlı yaşayan bir Yengeçseniz bu durum gelişebilir.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:28   #37
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

ARALIK 2007

Bu ay sağlığınıza önem vermeniz gerekiyor. Her türlü ihtimali gözönünde bulundurmanız ve tedbirli hareket etmeniz, rahat bir ay geçirmenizi sağlayabilir. Mesleki konularda da gerginliğiniz devam edebilir.

Ancak bu duygunun çalışmalarınızı engellemesine izin vermeyebilirsiniz. İşiniz üzerindeki konsantrenizi yoğunlaştırmanız ve durumu kolay kavramanız, başarılı olmanızı sağlayacaktır. Bu ay hayatınızda önemli bir sayfa açabilirsiniz.

Yeni bir iş, yeni bir aşk, yeni bir arkadaşlık ya da dostluk gibi konularda şanslısınız. Yakınlarınızın size bir süprizi olabilir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğiniz bir aydasınız.

Hangi cinsiyetten olursanız olun, karşı cins ilişkilerinizde bazı önemsiz yalanlarla karşılaşmanız ve bunu anlamanız olasıdır. Bunu karşınızdaki kimseye belli etmezseniz daha olumlu davranmış olursunuz. Son zamanlardaki ilgisizliğinizden dolayı birlikte olduğunuz kimsenin iyice morali bozulmuş olabilir.

Küçük sorunların tartışma ortamı yaratmasına izin vermezseniz, çalışmalarınızı iyi birşekilde devam ettirebilirsiniz. Bu arada maddi konulardaki yargılarınızın zayıf olması mümkündür. bunun zararlarını görmek istemiyorsanız, çoğunluğun kararına uymalısınız.

Yeni atılımlardan elde edeceğiniz gelir, bazı zorunlu harcamalarınızı da gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

Alış veriş konularında temkinli olmanız gereken bir aydasınız.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2007, 02:21   #38
 
whıteandblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

burcumun uygun bulduğu meslekte yetişiyoum bu hoşuma gitti turizm otelcilik

PAYLAŞIMINIZ İÇN SAOLUN..!!
__________________


Ölümle hayatı ayıran çizgi , SİYAHLA BEYAZI ayıramaz kii..!!
whıteandblack Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2007, 13:14   #39
 
***peri*** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

valla bu benim özelliklerimm paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim
__________________
Lütfen forum kurallarını okuyunuz..
***peri*** Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2007, 21:24   #40
Banned
 
aylin1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

bunun oğlak burcu için olanı yokmu
__________________
Click the image to open in full size.
aylin1903 Ofline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın

« Aslan | Başak »

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık
Türkiye`de Saat: 15:46 .

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.2

Sitemiz CSS Standartlarına uygundur. Sitemiz XHTML Standartlarına uygundur

Oracle DBA | Kadife | Oracle Danışmanlık1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580