Beşiktaş Forum  ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi


Geri git   Beşiktaş Forum ( 1903 - 2013 ) Taraftarın Sesi > Taraftar > Dişi Kartallar > Burçlar

Cevapla
 
LinkBack (1) Seçenekler Stil
Alt 22-02-2007, 01:57   #41
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

MAYIS 2007

Bu ayın ilk haftasında enerjinizin oldukça düşük olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü bir önceki ayın yoğunluğu ve enerji kaybı bir hayli fazla oldu ama süregelen sorunlardan uzak ve kedersiz bir ay geçireceğinizi müjdelemeliyim.

Hatta bu, ilişkileriniz açısından başarılı bir ay geçireceğiniz anlamına geliyor. Elinizdeki maddi imkanları en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz bir dönemde olduğunuzu da hatırlatmalıyım. Yeni fikirlere, yeni düşüncelere açık olacağınız bir dönemdesiniz. Sanat olayları size çok cazip gelebilir.

Sinema, tiyatro gibi aktivitelerle her zamankinden fazla ilgilenebilir ve zevk alabilirsiniz. Uzun ve güzel bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Bu yolculuk sırasında ilginç insanlarla tanışabilirsiniz. Eğer siz bir bayansanız gittiğiniz yerlere veya ilişkide olduğunuz insanlara dikkat etmelisiniz.

Çünkü kötü niyetli bazı kişiler tarafından suistimal edilebilirsiniz.

Bunun dışındaysa hayatınızda en akla gelmedik olumlu değişiklikleri bekleyebilirsiniz.

Hiçbir şey olmasa bile siz yine de geleceğe ümit ve güvenle bakmalısınız. Ayın son haftasında işlerinizi ve özel yaşamınızı aksatacak bazı misafirleriniz olabilir.

hatta akrabalarınızdan birisinin size gelmesi mümkün. Bu dönem aşırı enerji yükünüzü üstünüzden atabilmeniz için spor veya bedensel faaliyetlerde bulunmanız faydalı olyacaktır. Fırsatını bulduğunuzda spor faaliyetlerine başlamak isteyeceksiniz.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:57   #42
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

HAZİRAN 2007

Bezginlik duyguları içinde olabilirsiniz. Bir yerleri, bir işi ya da bir insanı terk etme, başını alıp gitme arzuları duymanız olasıdır.

İsteksiz ve pasif davranışlarınız ayrıca olayların da durağanlaşması sizi kaderci bir havaya sokabilir, çevrenizdeki saygılığınıza ve aranır olmanıza rağmen yabancılama eğilimi gösterebilirsiniz. Aşk hayatında olayları gelişimine bırakabilir ve sonuclarına katlanmak isteyebilirsiniz, başarılı bir dönemin ardından böylesine bir durağan döneme girmek sizi daha da hareketlendirmeli.

Bir teklifiniz reddedilebilir. Her şeye materyalist açıdan bakabilirsiniz. Birilerinin size karşı çok maddiyatçı davranması yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Geleceğe yönelik olumlu gelişmeler olabilir.

Büyük bir para görülmemekle birlikte büyük bir ihtiyaç da yok. Bu konularda rahatsınız. İşiniz ya da maddi durumunuz aslında iyi fakat siz kafa olarak bu konulara ilgisiz olabilirsiniz.

Duygusal açıdan biraz yalnız, biraz gerilimli bir döneminizdesiniz. Duygusal ilişkilerle ilgili aşırı sinir gerilimleriniz olabilir.

Ayın son haftasında ise çevre ilişkilerinizi yeniden düzenlemek zorunda kalacaksınız.

Takdir edilmek sizin için bu dönemde önemli olacaktır.

Bununla birlikte aile içinde sevinçli olaylar yaşayabilirsiniz.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:57   #43
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

TEMMUZ 2007

Ayın ilk haftasında yeni ve kalıcı daha doğrusu ciddi bir ilişki için uygun bir zamanda değilsiniz. Ancak kısa süreli ve yeni tanışmalar yönünden şansınızın desteğini göreceksiniz. Bu sebeple duygusal yönünüzün ağır basmasına izin vermemeye çalışmalısınız.

Sezgisel yönünüzün bu dönemde de ortaya çıkması sizi değişik konularda yeniden aktif hale getirebilir. Yeniden rüyalarınızda yaşayacağınız olayların günlük yaşamınızı etkilemesi mümkün.

Fakat bu sefer daha önce yaşadığınız kadar güçlü olmayabilir.

Yanlız sezgilerinize ve hislerinize bu dönem rahatlıkla güvenebilirsiniz. Yakın ilişkilerinizde kriz sayılabilecek bazı problemler yaşayabilirsiniz. Duygusal yönden zayıf bir dönemde olmanız eşinizle aranızda bazı sorunlara neden olabilir.

Tüm bunların hallolması sizin üzerinizdeki baskıdan kurtulmanız için çareler bulmanıza bağlı. Hayattaki gizli kalmış beklentilerinizin hepsini gerçekleştirmenize uygun olan şanslı bir değişimler dönemi yaşamaktasınız.

Bu dönemin değerini bilmeniz ve olumlu olarak kullanmaya gayret etmeniz gerekmektedir.

Çevrenizi, arkadaşlarınızı, işinizi ve evinizi istediğiniz şekilde değiştirebilmeniz için gereken imkanlarla karşılaşacaksınız.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:57   #44
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

AĞUSTOS 2007


Bazı maddi sıkıntılara girebilir veya işlerinizde aksamalar meydana gelebilir. Sevdiğiniz ve sizi seven kimselere yabancılaşabilirsiniz.

Evinizi ya da işinizi terk etmeniz veya yer değişiklikleri yaşamanız olasıdır.

Evlilik ve aşk ilişkilerinizde olumsuzluklar ortaya çıkabilir. Kısa bir ayrılık yaşayabilir ya da aldatılabilirsiniz. Bu ara başlatacağınız bir ilişkinin uzun süreli olmayacağını, ve kısa süre sonra herkesin kendi yoluna gideceğini bilmenizde fayda var. İş birlikteliklerine ihtiyaç duyacağınız bir süreç geçirebilirsiniz.

Toplum yaşamınızda bir hareketlenme olabilir.

Dostlarınızla beraber olup, aktif olacağınız organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Ayın son haftasında ise yoğun çalışmalar nedeni ile yorgun düşebilirsiniz. ama yılmıyorsunuz. hatta özel yaşamınızda da oldukça aktif olmak arzusundasınız. Fakat size tavsiyem bu enerji yoğunluğunu disiplinli bir şekilde kullanmanız olcaktır.

Göreceksiniz daha verimli olacaktır.

Tüm bu gelişmelerin yanında güncel yaşamınız rahat ve verimli geçecektir. Hatta kendinize uygun bir ortam yaratarak rahat ve sessiz bir odaya çekilmek isteyebilirsiniz.

Biraz melankolik aşk düşünceleri ve duygusal istekler bu dönem artabilir. kendinizi aşık hissetmeniz bir yanılgı sonucu olabilir.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:57   #45
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

EYLÜL 2007

3 Eylül'de yaklaşık 2.5 yıldır burcunuzu etkileyen Satürn sizden ayrılıyor. Geçen zaman içinde nelerin olduğunu çok iyi düşünün ve değerlendirin, yaşadıklarınız ve davranışlarınız gelecekte çok önemli olacaktır.

Şu ana kadar el atmadığınız ve "sonra yaparım" diyerek biriktirdiğiniz işlerinize artık el atmanız gerekiyor. Bundan kaçınırsanız, sorunlar giderek büyüyebilir ve içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Hayatınızda önemli bir değişikliği gerektiren olumlu bazı durumlarla karşılaşabilir ve fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Yalnız bütün bunlar bazı şeylerden vazgeçmenizi gerektirebilir. Bu ayın üçüncü haftasında, kararsızlıklarınızı yenmiş ve melankolik durumlardan kurtulmuş olacaksınız. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Yine bu dönemin özelliği olarak her zamankinden daha fazla ve yoğun bir enerjiye sahipsiniz, beraberinizdeki insanlara fazla yüklenmeniz ise aceleciliğinizin bir sonucu olacaktır. Çevrenizdekilerle karşılıklı olarak birbirinizi kırabilirsiniz. Sebepsiz bir gerilim içinde olabilirsiniz.

Son zamanlarda duygusal ilişkilerinizle ilgili sıkıntılarınız olmuşsa bunları halledecek ve güçlü olacaksınız. Eşiniz veya sevgilinizle bazı görüş ayrılığınız olabilir. Hatta bu yönde fırsat kollar gibisiniz.

karşınıza çıkan zorlukları kolayca aşabilmeniz kendinize olan güveninizi artıracaktır.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:58   #46
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

EKİM 2007

Ayın ilk haftasında maddi yönden biraz zorlanacaksınız. Hatta ödemelerde gecikeceğiniz görülüyor. Bunun şimdiden engelleyebilirsiniz. Bniz. Bu dönem biraz gergin ve sinirli olacaksınız. Sevdiğiniz insanlardan ya da sevgilinizden uzakta kalmak şu anda sizi büyük ölçüde etkileyebilir.

Kendinizi koyvermemeli ve sevginizin sıcaklığını korumak için gayret göstermelisiniz. Eşinizle birlikte birşeyler yapmak için harekete geçebilir ve bunun keyfini yaşayabilirsiniz. Bu aralar insanları boşuna işgal etmeye meyillisiniz. Uzun uzun konuşmanız fakat bir sonuca varamamanız olasıdır.

Bu tutumunuzla da sadece başkalarının değil kendi zamanınızı da boşuna harcayabilirsiniz. Sizin için en iyisi yapmak istediğiniz şeyler için fazla vakit geçirmeden harakete geçmeniz ve kararlarınızı çabuk vermenizdir. Dikkat etmeniz gereken şey çevre karışıklığına aldanıp yanlış karar vermemektir.

Çevrenizde bazı kimseler fanatik bir şekilde menfaatleri doğrultusunda çalışıyor olabilirler. bu da sizi fazlasıyla rahatsız edecektir. Çünkü bu dönem adalet anlayışınız ve duygusal sizi sıkıştıracaktır.

Haksızlığa tahammül edemiyorsunuz. Hatta sosyal adalet yönünden bir çok kimseyle tartışacaksınız. bu olaylar ise sizi daha da çok hırslandıracaktır. Ayın son haftasında umduğunuz rahata daha yakın olacaksınız.

Bir süre dinlenmeniz ve olayları gidişatına bırakmanız daha sağlıklı olacaktır.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:58   #47
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

KASIM 2007

Ayın ilk haftasında kendinizi entellektüel gelişmelere yakın hissedeceksiniz. Bunun yanında zihinsel yönde oldukça aktif oluyorsunuz.

Ayrıca küçük şeylerden mutlu olabildiğiniz görülüyor. Yine bu devreyi eskiden kalmış işlerinizi halletmek için kullanabilirsiniz. Bu haftanın sonuda doğru sorumluluğunuz artacak ve yeni bir takım ek görevler yükleneceksiniz.

Bu ani gelişmeler karşısında daha temkinli ve detaycı olmanız gerekecek.

Çünkü alacağınız sorumluluk sandığınız kadar basit olmayacaktır. Tüm sorunlarınızı unutmak ve düşünmeden yaşamak imkanını bulabileceksiniz.

Biraz daha kontrollü olmaya çalışmalısınız. Yeni başlangıçlar, yeni ilişkiler veya yeni işler için bir dönüm noktasındasınız. Ancak bu, eskileri kaldırıp atmanızı gerektirmez.

Bir fırsatı değerlendirebilirseniz düşündüğünüzden de iyi duruma girmeniz mümkün olur. Karşınızdaki kimsenin fazla üzerine düşmeniz sizin hakkınızda olumsuz düşünülmesine sebep oluyor. Siz bir kadınsanız, yeni tanıştığınız kimselerden gelen her teklifi şüpheyle karşılamalısınız.

Siz bir erkekseniz sağlık olarak zayıfsınız ayrıca kendinizi riske sokacak şeylere meyillisiniz. Ani olaylara karşı da dikkatli olmanızı ve özellikle de çevrenizde size mal satmaya çalışan bazı kimselere de dikkat etmenizi öğütleriz.

Çünkü üçüncü hafta zorlu bir hafta olacaktır. Fakat bu tür zorlanmalara rağmen parasal konularda başırı gözüküyor.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2007, 01:58   #48
Yardımcı Admin
 
Meric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

ARALIK 2007

Bu ayın ilk haftasında ev içinde oldukça yoğun değişikliklere ve yeniliklere girebilirsiniz. bunun yanı sıra yeme ve içme alışkanlığınızın artığını göreceksiniz.

Eğer fazla kilo sorunu olanlar varsa bu dönemde dikkatli yemeliler.

Eğitim ile ilginiz varsa bu dönemde bazı aksaklıklar göze çarpacaktır.

Maddi açıdan, olumlu sonuçlanacak bir yatırıma girişebilirsiniz.

Evinizle ilgili gayretler içinde olabilirsiniz. Evinizle ilgili tamirat ya da bazı hazırlıklar sizi yorabilir. Yaptıklarınız boşa gitmeyecek ve uygun karşılığı göreceksiniz.

Sevdiklerinizin sizin yakınlığınıza ihtiyaçları var fakat sizi sıkmak istemedikleri için fazla belli etmiyorlar. Onlara gerektikleri ilgiyi gösterebilirseniz, hem kendinizi hem de sevdiklerinizi çok memnun edersiniz. Bazı şeylerden de fedakarlık yapmanız gerekebilir.

Kararsız kaldığınız durumlarda ona buna sormanıza gerek yok. Aklınıza ilk gelen tercihi yapın. Ayın ikinci haftasında sorun yaratan olaylara karşı koyma gücünüz de yüksek olacak. yine bu dönemde ciddi iş fikirleri ve planları yapacaksınız, bu dönem sabrınız ve dayanıklılığınız oldukça fazla olacaktır. Ayrıca hislerinize de bu dönem güvenebilirsiniz.

size zorlandığınız anlarda çıkış yolunu gösterecektir. Ayın son haftasında bazı kimselerin aralarını yapabilir ve dargın olan kimseleri barıştırabilirsiniz. genelde çevrenizle iyi irtibat kurma isteğindesiniz.

Kendinizi gösterme ve kanıtlama isteğiniz de bu dönem yoğunluk kazanacak. Bu devrede daha çok kendinizi tanıtma yönünden başarı kazanacaksınız.
__________________


http://img81.imageshack.us/img81/9771/topmain8dd3mg5.jpg
Meric Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-12-2007, 14:24   #49
AyNaKoLiK
 
seyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

vayy be......bi de araştırmalara göre aslan burcu erkelerin %85 i karizmatik oluyomuş.....tabi ben severim de çirkin olur mu?=?
__________________
senin olduğun karanlığı sensiz aydınlıktan daha çok seviyorum..
seyyah Ofline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2008, 21:30   #50
 
gkcnkz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 

BURCUMUN İNSANIYIM DIYEBILIRIM..!!!
__________________
Tecrübe Yediğin Darbelerin Faturasıdır..!!!
gkcnkz Ofline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın


LinkBacks (?)
LinkBack to this Thread: http://besiktasforum.net/forum/burclar/11049-aslan/
Mesaj Yazan For Type Tarih
Alice - Rechercher This thread Refback 21-01-2008 23:40

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-KodlarıKapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık
Türkiye`de Saat: 05:12 .

Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2008, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.2

Sitemiz CSS Standartlarına uygundur. Sitemiz XHTML Standartlarına uygundur

Oracle DBA | Kadife | Oracle Danışmanlık1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580